• банер чікос

Де можна відпочити на день народження у «Промені»

15 Жовтня 2018

Розважальний центр «Промінь» розповів, де можна гарно відсвяткувати день народження у комплексі та які знижки пропонують заклади.

Кінотеатр Multiplex у день народження дарує 1 безкоштовний перегляд фільму з другого тижня прокату (четвер – прем’єрний день, з понеділка вже діє акція). Також, якщо іменинник збирає компанію від 8 друзів, то кінотеатр робить комплексну знижку.

У Дитячому розважальному комплексі «Смугастий носоріг» в дитячому кафе «Чорничне» при попередньому замовленні свята імениннику дарують знижку -20%, дитяче шампанське та квиток в кіно.

Також у «Смугастом носорозі» в театрі «Не кажи мамі» можна замовити масштабне святкування дня народження: загальна тематика, аніматори, дискотека, паперове або бульбашкове шоу, розваги у комплексі, майстер-класи, квести, смачна кухня, костюми та багато цікавить доповнень під тему свята. Окрім того, якщо замовляєш зал на 3 години та більше – отримуєш 4-ту безкоштовно та безліміт для всіх гостей у лабіринти під час свята.

Боулінг-більярд клуб «George’s Club» дарує знижки на боулінг та більярд -20%.

А Grand Central food terminal, що на 4-му поверсі, дарує знижку -20% на будь-яке замовлення у всіх закладах (знижка не діє на алкогольну карту).


2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter