Брати Супер Маріо в кіно, Бачення метелика: що подивитися в «Адреналіні»

07 Квітня 2023

Лучан запрошують переглянути новинки у кінотеатрі «Адреналін».

БРАТИ СУПЕР МАРІО В КІНО

Жанр: анімаційна пригода

Режисер: Аарон Горват, Майкл Джеленік

Зустрічайте супер братів Маріо та Луїджі у новій захопливій кінопригоді. Пориньте разом з ними у захопливий світ лабіринтів і загадок на пошуки втраченої принцеси.

Сеанси: 16:40; 18:20

ДЖОН УІК 4

Жанр: бойовик, кримінал, трилер

Режисер: Чад Стахелськи

В ролях: Кіану Рівз, Донні Єн, Білл Скашґорд, Хіроюкі Санада, Лоренс Фішберн, Ріна Саваяма Рано осиротівши, він тривалий час був одинаком.

Джонатан (Кіану Рівз), прозваний Уіком, навчився майстерно вбивати і завжди робив це краще за будь-кого. Це тривало поки він не зустрів кохання усього свого життя Елену. Прийшов час відпочити. А коли жінка померла, Джону лишилася на згадку про неї лише собака. Нікому не варто було чіпати того песика. Але тварину викрали, разом з тим угнавши улюблену машину Джона. Тепер його ніщо не зупинить. І жодна у світі сила не завадить мститися тим, хто його скривдив. Кримінальний бойовик «Джон Уік 4» є продовженням однойменних фільмів, що виходять на екрани починаючи з 2014 року.

Сеанси: 13:40

МАВКА. ЛІСОВА ПІСНЯ

Жанр: фентезі, пригоди, сімейний, комедія

Режисер: Олександра Рубан, Олег Маламуж

Сповнений таємниць та загадок ліс знаходиться під надійною охороною. Це є покликанням Мавки – Душі Лісу. Талановитий сільський хлопець Лукаш увесь час грає на сопілці. Чарівну мелодію почула Мавка. Сталося диво – вона закохалася у юнака. Але чи зможуть вони бути разом? На першому місці для дівчини завжди буде турбота про збереження лісу та усіх його мешканців.

У основі анімаційного фентезі «Мавка. Лісова пісня» – твір Лесі Українки. Віршована п’єса у трьох діях «Лісова пісня» написана у 1911 році, а вперше поставлена у 1918 на сцені Київського драматичного театру. Світ побачило дві кіноекранізації цього твору та один мультфільм. Проєкт нового мультфільму було представлено у 2015 році. Творці отримали часткове фінансування від Держкіно. Кошторис на виробництво кілька разів змінювався і нині становить 187 млн грн. У 2017 році проєкт взяв участь у міжнародному пітчингу. Передбачається, що мультфільм вийде на екранах кінотеатрів щонайменше у 17 країнах.

Сеанси: 12:00

БАЧЕННЯ МЕТЕЛИКА

Режисер: Максим Наконечний

У ролях: Ріта Бурковська («Парфенон»), Любомир Валівоць, Мирослава Витриховська-Макар, Наталка Ворожбит

Головна героїня картини — аеророзвідниця з позивним «Метелик», яка повертається з полону. Її чекають рідні, друзі, побратими та коханий. Але нове життя приносить і нові виклики.

Сеанси: 12:20, 16:00, 18:00

ЧОРНА МІТКА

Жанр: бойовик

Режисер: Тибор Такач

В ролях: Кем Жіганде, Том Беренджер, Джефф Фейї, Рой Авігдорі, Сара Сайєд, Хелена Харо, Уго Медіна

Колишній найманий вбивця ЦРУ Нік (Том Беренджер) давно вийшов на пенсію та живе на яхті. Його залучають до знищення трьох небезпечних злочинців у Мексиці. Одночасно з цим досвідчений агент Управління по боротьбі з наркотиками Ентоні (Кем Жіганде) розплутує свою справу. Сліди виводять його на тих самих злочинців. Стає відомо, що вони планують тероризувати світ знищенням усієї енергетичної системи. Їхня мета – занурити світ у морок і вона близько, як ніколи. Щоб зруйнувати плани терористів потрібен увесь досвід Ніка та енергія і рішучість Ентоні. Тільки поєднавши зусилля вони зможуть досягти мети.

Сеанси: 13:00, 14:20, 18:40

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter