AНГАР CINEMA спільно з онлайн-кінотеатром Такфлікс презентує добірку українського короткого метру «Любов варта всього» у Луцьку

06 Лютого 2024

З нагоди Дня Святого Валентина та до другої річниці вторгнення Такфлікс випускає добірку короткого метру «Любов варта всього» про кохання в умовах воєнного стану. У різних містах України відбудуться зустрічі з творцями та кураторками проєкту, серед яких опинився і Луцьк.

Добірка також виходить в обмежений прокат у кінотеатрах і згодом матиме онлайн-прем’єру на Takflix.com.

«Любов варта всього» — добірка коротких метрів, що зняті сучасними українськими режисер(к)ами після 24 лютого 2022 року. Автор(к)и фіксують нову воєнну реальність з перспективи особистого життя та романтичних стосунків. Вони створюють об’ємний простір для рефлексій і пропонують звернути увагу на емоції та переживання людей, які не втратили здатність любити.

У добірку ввійшов фільм-учасник офіційної програми минулорічного Каннського кінофестивалю «Як це було» Анастасії Солоневич і Дам’яна Коцура, лавреат фестивалів «Молодість», KISFF, Wiz-Art «Войси з Бахмута» Ігоря Бабаєва, учасник низки міжнародних і українських фестивалів «Поки тут тихо» Олени Подолянко і Новруза Хікмета та щемка документальна стрічка «Лелеки завжди повертаються додому» Ґали Козютинської.

11 лютого о 18:00 у Культурному УКРИТТІ відбудеться серія допрем’єрних показів за участі творців фільмів «Поки тут тихо» Олени Подолянко та «Лелеки завжди повертаються додому» Ґали Козютинської.

22 лютого відбудеться онлайн-прем’єра добірки на Такфліксі. 10% з кожного квитка онлайн-кінотеатр передаватиме фонду «Повернись живим», 50% — творцям кіно.

Посилання на квитки:
https://secure.wayforpay.com/payment/angarsinema_11_02_2024


Проєкт «Любов варта всього» підтримано в рамках програми (re)connection UA 2023/24, що реалізується ГО “Музей сучасного мистецтва” та Ukrainian Emergency Art Fund (UEAF) у партнерстві з UNESCO і фінансується через Надзвичайний фонд спадщини UNESCO.

Програма (re)connection UA 2023/24 спрямована на відновлення зв’язків між митцями та їх аудиторіями, підтримку художни_ць як áкторів у збереженні культурної ідентичності України, втілення нових підходів до культури пам’яті, посилення стійкості та адаптивності інституцій, громад, митців до викликів воєнного часу.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter