Успішно!

Активне та незвичайне навчання у George`s Club

George`s Club – це не лише активний відпочинок у караоке та більярдній залі, а й клуб для активного навчання працівників

George`s Club – це не лише активний відпочинок у караоке, боулінгу та більярдній залі, а й клуб для активного навчання працівників підприємства на тренінгах, семінарах та курсах.

Початок року – ідеальний час для проведення навчань для працівників. Цей час є для організацій початком нового періоду – керівники активно «заряджають» працівників на новий робочий рік та настрій. Для цього вони запрошують спеціальних тренерів чи коучів для проведення курсів, тренінгів та семінарів. І відповідно постає питання: «Де провести навчання?». Для цього ідеально підходить великий зал зі столиками, звуковим та відео транслюючим обладнанням на високому рівні, а ще там має бути місце для відпочинку, кава-брейків та фуршетів.


 

George`s Club можна використовувати для проведення таких заходів, оскільки він знаходиться на третьому поверсі РЦ «Промінь», що в центрі міста, тут є ресторан зі смачною кухнею, який приготує фуршет і каву-брейк на вищому рівні, також є зони відпочинку більярд та боулінг.


 

Для проведення семінарів у George`s Club потрібно бронювати заздалегідь: можлива погодинна оренда або ж на день.

Зателефонувавши ви зможете узгодити всі деталі оренди залу, та проведення відпочинку в боулінгу та більярдному залі, а також отримати докладну інформацію про проведення фуршету чи кави брейків під час навчання, семінару чи курсів.


 

Для того, щоб отримати більше інформації, телефонуйте за номером: (050) 490 77 14

 

Додати новий коментар