Всесвітній день вечірки: як влаштувати паті на хаті в умовах ізоляції

03 Квітня 2020

Текст: Юля ДЗЬОБИК

3 квітня святкують Всесвітній день вечірки. Ви скажете, ну припиніть, які ж тут вечірки, коли пандемія, самоізоляція і взагалі «МОЗ таке не лайкає». А от і ні! У «Таблоїда Волині» є декілька варіантів, як замутити паті на хаті та класно провести час з друзями і родиною навіть в умовах карантину.

Отож, поїхали!

Крок 1. Зібрати компанію

Це просто! Мабуть, за 3 тижні карантину ви точно знаєте, кого зі свого оточення давно не бачили, за ким скучили, про кого хотіли б дізнатися більше. Якщо ви на карантині не самі, то половина справи зроблена, якщо ж ні, то завантажуєте програму, в якій можливі групові відеодзвінки (наприклад, ZOOM) – і бачите на екрані усіх рідних на близьких, навіть коли їх дуже багато. Так, згодні, це не замінює повноцінного спілкування наживо, але погодьтеся, що з перевагами комп’ютерного прогресу ізоляція все ж стала більш стерпною. До того ж, можна зібрати в одній компанії двоюрідну тітку з Бердичева, однокласників з Любомля, друзів з Нью-Йорка та улюблену сестру з Шотландії!

Крок 2. Вигадати тему та образи

Після того, як склали список учасників, встановили програми та запланували час паті, варто подумати про тему. Можливо, це буде просто душевна зустріч без будь-яких тематичних обмежень, але якщо душа прагне яскравого свята, а соцмережі нового фотоконтенту, то є варіант заморочитися. Не дуже складно буде влаштувати комфортну піжамну вечірку, одягнувшись у зручний домашній одяг, смішні кольорові шкарпетки, зробити максимально просту зачіску та мінімум мейку. Якщо ж цей стиль і так приївся за тижні ізоляції, то хорошою ідеєю буде вечірній образ – шик, блиск, яскравий макіяж і особливий антураж, як-от тема 20-х років минулого століття, «Великий Гетсбі» або церемонія «Оскара». Спершу така помпезність може здатися смішною, але якщо усі учасники вживуться в ролі, буде красиво і весело.

На ілюстративних картинках показуємо варіанти тематичних образів:






Крок 3. Потурбуватися про їжу та напої

Важлива частина вечірки, але пам’ятайте, що це не гучне сімейне застілля, після якого їжі в холодильнику виставить ще на тиждень. Вам має бути легко рухатися і насолоджуватися спілкуванням, тож легких закусок цілком вистачить. Сирна тарілка, м’ясна нарізка, овочі та фрукти – ідеальний варіант. Можна домовитися і всім приготувати (або замовити) однакову їжу, щоб ще більше відчути атмосферу присутності. Цікаві рецепти можна знайти, наприклад, на спеціалізованих сайтах.

Крок 4. Вибрати музику

Музичний супровід вечірки, звісно, буде залежати від вибраної теми. Це можуть бути хіти особливого для вас періоду (наприклад, дитинства, школи, університету або ж сімейні пісні), улюблені танцювальні композиції, легка джазова музика для фону тощо.

Якщо не вдається вигадати, що слухати, або ж у компанії надто різні пропозиції, можна спробувати ввімкнути компромісний таблоїдний плейлист для домашньої вечірки.

Крок 5. Підібрати варіанти розваг

Це один з найважливіших пунктів, адже нудна вечірка – автоматично погана вечірка. Пограти у спортивні командні ігри, звісно, не вийде, але є хороші альтернативи.

- Фотоальбом. Не кажіть одразу «ні»! Знаємо, що фотографії з весілля сестри усі бачили 500 разів, а світлини маленького брата з бейсбольною битою сім’я обговорювала місяць. Але й тут можна знайти щось цікаве, якщо звичний перегляд усім набрид. Наприклад, разом побавитися з тим, аби перетворити старі чорно-білі та жовті фотографії на сучасніші та кольорові. Спробувати таку атракцію можна ТУТ.

- Сімейні (або інші) легенди. Якщо ж попереднє заняття вас захопить, то ймовірно далі підуть розповіді про героїв фотографій. Можна буде не лише послухати, як бабуся з дідусем посадили величезний яблуневий сад, а мамина сестра у 3 роки перехворіла вітрянкою, але й вивідати сімейні секретики та навіть легенди. Якщо ж посиденьки дружні, то можна ділитися одні з одними своїми родинними історіями. Або навпаки – спробувати зістарити сучасні фото та вигадати легенди про ваше минуле.

- Ігри. Актуальними в таких умовах стануть «Хто я?» (хтось загадує собі роль, а інші намагаються відгадати, і навпаки), «Правда чи дія», (відповідаєте чесно на питання компанію або ж виконуєте якесь завдання, коли не хочете говорити), «Я ніколи не» (варіацій гри є багато, можна пошукати в мережі або створити свої правила).

- Концерт і кіно. Можна влаштувати спільний перегляд фільмів (як варіант для сміливих – кіномарафон про карантин і епідемії). Або ж «сходити» разом на концерт улюблених виконавців, які часто зараз виступають у прямому ефірі соцмереж .

- Танці. Якщо ж ви дуже активна компанія, то не сидіть за комп’ютером! Хай в режимі реального часу всі танцюють та розважаються. Можна влаштувати майстер-клас з вивчення нового танцю, якщо хтось із вас на цьому знається, або ж пошукати веселі уроки на YouTube. Також є варіант долучитися до якогось із численних танцювальних флешмобів із соцмереж або ж просто відриватися у своє задоволення.

Якщо ж ще на першому пункті ви зрозуміли, що весела вечірка – це не для вас, або маєте не так багато людей, з якими хотілося б розважатися, то не хвилюйтеся. Келих вина і гаряча ванна, смаколики і перегляд фільму, музика і медитація – проведіть цей день саме так, як давно мріяли. Головне, аби вас було комфортно і радісно, бо позитивні емоцій вкрай необхідні в цій тривожній і напруженій атмосфері карантину.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter