Де й за скільки в Луцьку «зробити нігті»

25 липня 2015

Руки можуть розповісти про людину багато фактів та деталей із біографії. І якщо ворожки читають людські руки по лініях та вигинах, то в працівників салонів краси у пріоритеті відсутність зайвої кутикули.

Жіноча краса не обмежується доглядом за обличчям та фігурою. Не даремно манікюр та педикюр – одні з найпопулярніших процедур в салонах краси. Для рубрики «ШОПІНГ» «Таблоїд Волині» пошукав, де та за скільки у Луцьку можна зробити манікюр та педикюр.
 
З самого початку манікюр передбачав догляд за нігтями, шкірою рук і профілактику від різноманітних шкірних захворювань. Зараз же це – ціла система догляду за руками. Зазвичай луцькі салони краси пропонують своїм клієнтам європейський, класичний та апаратний манікюр. При європейському манікюрі кутикулу не обрізають, її відсувають апельсиновими паличками. При класичному манікюрі кутикулу обрізають за допомогою спеціальних щипчиків або ножичками. Апаратний манікюр передбачає шліфування нігтів та кутикули машинкою. 
 
У салоні краси «Казка» апаратний та класичний манікюр вартує 100 гривень. Фахівці радять робити апаратний манікюр не рідше одного разу в місяць для підтримання позитивного результату. Покриття нігтів лаком тут коштує 40-70 гривень, лікувальним – 40, а зняття лаку – 15 гривень.
 
Покриття гель-лаком вартує 200 гривень, його зняття – 40 гривень, а спилювання – 60. Художній розпис обійдеться в суму від 30 до 100 гривень, а декорування з використанням блискіток, наклейок та фольги коштуватиме від 10 до 100 гривень. Ще тут можна замовити таку послугу, як парафінотерапія. Обійдеться таке задоволення в 100-140 гривень. 
 
Нарощення нігтів гелем вартує 100-450 гривень, акрилом – 200-450 гривень. Класичний педикюр обійдеться у 210 гривень, апаратний – у 250. На покриття лаками та гель-лаками розцінки приблизно ті ж, що й на манікюр.
 
«Експрес манікюр», його в Луцьку можна зробити в ЦУМі, «ПортCity» та ТЦ «Варшавський». Класичний манікюр тут коштує 55 гривень, покриття гель-лаком – 100-120 гривень. Укріплення нігтів гелем обійдеться у 100-239 гривень, а нарощення нігтів вартуватиме 259-299 гривень. З акрилом «Експрес манікюр» не працює. 
 
У студії краси «Venus» європейський манікюр коштує 30 гривень, звичайний – 40 гривень, апаратний обійдеться в 50 гривень. Покриття гель-лаком коштує 100 гривень, французький манікюр вам зроблять за 120 гривень. Якщо ж вирішите зробити декорування, то манікюр вартуватиме дорожче, все залежить від довжини нігтя та від складності малюнку. Педикюр в салоні не роблять. 
 
Салон краси «Візаж» класичний манікюр пропонує за 50 гривень, покриття гель-лаком тут коштує 70 гривень, а педикюр – 150 гривень. 
 
Мережа салонів краси «Наталка» за класичний манікюр бере 45 гривень. Манікюр та покриття гель-лаком тут вартуватиме 100-120 гривень. Педикюр пальців вартуватиме 70 гривень, а всієї ступні – 130.
 
В салоні краси «Леді» манікюр та покриття гель-лаком вам обійдеться у 65-80 гривень. Педикюр всієї ступні та покриття гель-лаком коштує 130 гривень. Проте ціни можуть різнитись, адже кожен майстер встановлює свою ціну. 
 
Якщо ж робити манікюр та педикюр, викликаючи майстра додому, то ціни, зазвичай, нижчі, ніж в салонах. «По блату» класичний манікюр можна зробити за 40 гривень, а покриття гель-лаком обійдеться в 50-70 гривень. Педикюр коштуватиме 50-80 гривень. 

Автор: Катерина УСТИМЧУК

+1
+5
-1

Коментарі

Головне,перш за все треба дивитися як стерелізують інструменти,а потім на ціну манікюра!)

А в перукарні Бароко роблять дуже класний манікюр і ціна на багато дешевша! І постійно ще й якісь знижки є чи акції, для АТО дівчата збирають гроші і поранених в госпіталі ходили стригти. Просто молодці!

Ціни скрізь майже однакові + -. А щоб знайти справді хорошого майстра, який виконає все ЯКІСНО треба попрацювати!!! Зараз все так халявно ооблять (((

Знайти хорошого майстра справа не з легких. Позитив в тому, що хороші майстри у нас є. Хочу привернути увагу до іншого. Попри велику конкуренцію у цій справі цінувати відвідувачів вміють далеко не всі. Хтось забуває про попередній запис і ти під час важливої ділової зустрічі змушена ховати руки, а хтось дозволяє відверто зневажливу розмову з відвідувачкою. У неділю була в салоні краси Наталка (Соборності). При виході пообіцяла собі, що вдвідувачкою цього закладу більше не буду.
Шановні пані майстри та адміністратори, посмішка та розуміння - дуже цінна річ.

Де і за скільки краще собі розум купити.

''Люди гарні ззовні зазвичай брудні в середині''

Салон краси"Грація"по Соборності,5 пропонує такі послуги:класичний манікюр 50грн, гель-лак фірми Кото 80грн, укріплення нігтів гелем 100-200грн, нарощення нігтів 250-300грн.Художній розпис як акриловими фарбами так і гель-лаками,сучасні дизайни(золоте лиття,фешн фактури з використанням різних близківок та камінців та багато іншого)

"Експрес манікюр" не рекомендую. Гель лак облазить і змінює колір, жовтіє. Жах

Експрес манікюр в Порті - це гроші на вітер. Більше до них не звернусь

На вході в ЕКСПРЕС МАНІКЮР в цумі нас зустріли декілька дівчат, котрі активно про щось спілкуючись сиділи на «перукарських» місцях. Тільки простоявши дві хвилини я зрозуміла що це персонал) На моє звернення, чи вірніше прохання зробити манікюр, усі почали переговорюватись: «Ти роби, ні ти бери...Ну добре вже, я візьму!» Жах враження склалось ніби ми милостині прийшли просити.
Жінка, яка робила нігті виявилась милою, не зважаючи на те що була абсолютно не зацікавлена у консультації клієнта. ПЕРСОНАЛ у цей час фарбувався, частина БАЛАКАЛА ПО ТЕЛЕФОНУ, інші ж готували чай чи каву.
Це ще було нічого, мені ще закортіло підстригти кінчики волосся. Перукар теж виявилась не дуже професійною. Слова «Голову не миємо, бо до кінця робочого дня пів години» добили.
РЕЗУЛЬТАТ на покриття гель лаком 130грн, «стрижка» зі знижкою 35. ГЕЛЬ ЛАК НА ТРЕТІЙ ДЕНЬ ПОЧАВ ОБЛАЗИТИ,
Я СЕБЕ ВІДЧУЛА ТАМ ЗАЙВОЮ. ВОНИ НЕ ХОЧУТЬ ПРАЦЮВАТИ.

Відвідувала перукарню "Ірис",вийшла задоволена своєю стрижкою та гарним манікюром, майстер старанно відноситься до своєї роботи, що саме більше здивувало. Покриття трималося більш ніж 3 тижні, не змінюючи при цьому кольору.Дівчата старанні та привітні. Рекомендую)

де можна зробити нормальну корекцію нігтів?

Привіт усім!
моя мама на дому робить манікюр, педикюр, нарощення, покриття гель-лаком, художній розпис, тощо
інструменти стерилізуються добре;)
за попереднім записом - телефонуйте їй - домовитеся у любий зручний час
ось наша група вконтакті - https://vk.com/stahivoresta
номер - 0505136677 Орися - майстер манікюру

Де можна зробити медичний педікюр у Луцьку

З часом більшість манікюрниць стають пихатими та зАжраними. Королівські манери явно не відповідають розвитку!(( Якщо ви це читаєте, спустіться на землю і зателефонуйте своїм постійним клієнтам.
... Це вам порада. Безкоштовна!
Ще: підскажіть ВІДМІННОГО майстра по акрилу, будь-ласка! Не переношу вічно невдоволених нитиків!
Дякую!))

а ще вони люблять записуватися в подружки до багатих і блатних

Додати новий коментар