Волинський веслувальник – кращий в Європі. ФОТО

17 Липня 2019

Нещодавно у чеському місті Рачіце відбувся чемпіонат Європи з веслування. За результатами змагань, українські веслувальники завоювали 13 медалей. Особливо успішним виступом на змаганнях відзначився ковельський каноїст Павло Борсук.

Про це повідомляють на сайті Ковельської міської ради.

У першій гонці першого дня змагань Павло Борсук став бронзовим призером в каное-одиночці на дистанції 1000 м (4.00,548).

Згодом Павло Борсук завоював ще одну нагороду, яка стала третім золотом для збірної України і другою медаллю для спортсмена. Він став чемпіоном в спринті, здолавши першим дистанцію у 200 метрів у каное-одиночці (42,856).

Участь у чемпіонаті Європи також взяли й інші веслувальники з Ковеля: Василина Калитюк, Віктор Свередюк та Богдан Чабан.

Дебютантка змагань Василина Калитюк разом зі спортсменкою з Черкащини - Валерією Шаровою, двічі були в безпосередній близькості від 3-го місця. У каное-двійці вони стали 4-ми в спринті та 5-ми на дистанції 500 м.

Віктор Свередюк та Богдан Чабан на дистанції 500 метрів фінішували сьомими.

Готували спортсменів до змагань Заслужені тренери України - Федір Семенюк та Василь Прохорук.