Волинська ведуча пояснила, чому розплакалася у прямому ефірі

19 Жовтня 2017
Черговий випуск ток-шоу «Протилежний Погляд LIVE» вразив навіть людей з міцними нервами, а ведуча Галина Падалко ледве стримувала сльози під час ефіру.

Нагадаємо: команда «Протилежного Погляду LIVE» провела соціальний експеримент, в якому показала щоденні психологічні бар'єри та фізичні перешкоди, які змушені долати люди з інвалідністю, пише Конкурент.

Окрім проблем із пересуванням містом, люди з обмеженими можливостями стикаються у повсякденному житті із багатьма іншими труднощами. Здобуття освіти, можливість працевлаштування, допомога у лікуванні – про усі ці речі мала б подбати держава, як це відбувається закордоном.
Та незважаючи на щоденні труднощі, люди з особливими потребами залишаються сильними духом, активними і позитивними.

Пригадуючи нещодавній напівмарафон у Луцьку, участь у якому взяли мама із хворим на тяжку форму ДЦП сином, Галина Падалко (яка теж бігла дистанцію) не змогла стримати сліз і розплакалась під час ефіру.

«Мені було дуже важко стримати сльози... Наскільки це сильна жінка, наскільки вона готова боротись за своє життя, за свою дитину, наскільки вона мотивує. Більше того, в цієї дитини був теж номерок, вона повноцінно пробігла цих 10 км... Я дуже пишаюсь нашими українцями, наскільки вони сильні. І мені дуже соромно, наскільки влада ігнорує це питання, наскільки за цими ефемерними посадами, якимись кріслами вони забувають про елементарні речі, які можна і треба робити для того, щоб життя людей, які поруч із нами, було хоч на трішки кращим», – резюмувала ведуча.

Згодом, коли новина облетіла волинські соцмережі, Галина Падалко на своїй сторінці у Фейсбуці розповіла, чому не змогла стримати сліз.

«Так. Розплакалась.І довго переймалась через це. Не могла заснути та протягом наступних пару днів весь час картала себе за те, що не стрималась. Звісно, ви можете звинуватити мене в непрофесіоналізмі, але я перш за все ЛЮДИНА.

Людина, якій невимовно боляче і прикро, що в нашій країні проблеми людей з інвалідністю лежать на їх особистих плечах, влада різних рівнів відкладає це питання у довгу шухляду, а підприємці намагаються будь-яким чином обійти встановлення пандусів та спеціальних вбиралень на своїх об'єктах.

Але разом з тим, людина, яка пишається своїм нескореним народом, який навіть при найстрашніших обставинах не падає духом і мотивує інших до нових звершень!», – написала Галина.

0

Читати ще

Коментарі

Депутат

Хто це?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter