Луцький депутат Микола Яручик змінив Kia Sorento на тролейбус

15 лютого 2016

«Під шафе» за кермо сідати неможна» – з таким налаштуванням депутат Луцької міської ради та бізнесмен Микола Яручик заходив до тролейбуса і купував квиток.

«Таблоїд Волині» розпитав у посадовця, що його мотивувало скористатися саме тролейбусом. Невже «наши люди на такси в булочною не ездят»? Нагадаємо, що Микола Яручик - людина небідна, власник ТзОВ «Апельсин» (комп'ютерна та оргехніка), засновник однойменного благодійного фонду, має власний будинок та автівку Kia Sorento.

«Ми з моїм хорошим товаришем Назарієм Корніюком змінювали одне святкування на інше. Відгулявши день народження нашого друга Володимира Бабійчука, поїхали на день народження до іншого нашого друга Тараса Семенюка. І в цей момент Назарові прийшла в голову блискуча ідея – їхати не чим іншим, як електротранспортом. Це вже не перша його блискуча ідея. Років сім тому він придумав з Криму повертатися … літаком. Коли ми прийшли за квитками, виявилося, що лишилися лише бізнес-класу. Вони дорожчі на 200 грн, а єдина відмінність бізнес-класу – шторки». – розповів депутат.


 Депутат Микола Яручик та його друзі Тарас Семенюк та Назарій Корніюк Депутат Микола Яручик та його друзі Тарас Семенюк та Назарій Корніюк

Цього разу поїздка електротранспортом стала дуже «спонтанною, цікавою та  пізнавальною пригодою».

«Коли ми з Назарієм сідали, Тарас уже був там. Раніше я у цих польських тролейбусах не їздив. Одні казали, що їм не подобається, інші навпаки були задоволені. Мені особисто сподобалося. Я транспорт оцінив як депутат. Хоча від початку такої мети і не ставив», - висловив свою думку бізнесмен.

На завершення розповіді Микола Яручик наголосив, що «в жодному разі не можна водити автомобіль у нетверезому стані». І додав: «Я святкував символічно, щоб контролювати своїх друзів». 

Не так давно «Таблоїд Волині» гостював у Миколи Яручика і відвідав депутатський гараж.

+1
-1
-1

Коментарі

та шо ви панімаєте !! ...
людям нада хлєба і зрєліщ)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
ууууууууууууррррррррааааааааааааааа

Людям треба, аби депутати їздили міским транспортом не "по приколу", а хоча б час від часу - не задля розваги, а для вникнення в ситуацію: як це працює? скільки це коштує? наскільки зручно/швидко/доступно? А так - давайте я теж вип'ю і на тролейбусі покатаюся. На камеру.

На що тільки не підеш щоб біля корита побути. А яка фотосесія вийшла в мудака що проїхався один раз в тролейбусі. Наступна буде в міському туалеті.

НЕХАЙ БИ СІВ НЕ В ПОЛЬСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУ А В НАШ, ЯКОМУ ТАК РОКІВ 30, І НА ПОВОРОТІ ВІН ЧУТЬ НЕ РОЗСИПАЄТЬСЯ , А ТОДІ Б НАПИСАВ СВОЇ ВРАЖЕННЯ. ОТОДІ Б ТОЧНО БУЛО Б ПО ПРИКОЛУ.

Ото прикольнулись з простих людей. Уроди.

Додати новий коментар