Чорношкірий лучанин-масажист шукає дівчину

02 Жовтня 2015
Цього колоритного хлопця частенько можна побачити на вулицях нашого міста, а любителі масажу наввипередки записуються до нього на сеанс. Мозес Сімбва приїхав до Луцька з Уганди, країни на сході Африки. Саме у обласному центрі Волині хлопцю вдалось реалізувати себе професійно. За роки життя у Луцьку Мозес звик до українського побуту, полюбив нашу кухню й шукає дівчину, щоправда добре розмовляти українською поки не навчився.

* * *

Свого часу я скористався навчальною програмою. На щастя, мої батьки могли мені забезпечити навчання за кордоном. Мене направили у Харківський національний університет радіоелектроніки, де я отримував диплом з програмування. Згодом виявилось, що це зовсім не моє, тому я вирішив проходити курси з масажу і займатись тим, що справді подобається.Ще я дуже любив діджеїти в клубах на різних африканських вечірках. Ще під час студентства я познайомився з Луцьком, бо інколи мені пропонували бути діджеєм в клубах «Золото» та «21 століття». Згодом мене запросила переїхати моя знайома, власниця луцького SPA-салону «Gloss» Ірина Млодзяновська та запропонувала роботу масажистом, оскільки знала, що у мене є хороший досвід. Я все обдумав і наважився ризикнути, також вплинув фактор політичної ситуації на Сході.

***

Луцьк мені дуже подобається. Тут себе набагато краще морально себе почуваю у порівнянні з Харковом. Там було важко, особливо з матеріальної точки зору. З іноземців на кожному кроці збирали гроші: починаючи з навчання і закінчуючи сутичками з правоохоронними органами. Здавалося, що я винний тільки тому, що темношкірий.У Луцьку люди більше європейської ментальності. Подобається, що тут спокійно і ніхто не заважає. Буває, звичайно, що люди дивляться на мене оцінюючим поглядом, але я вже звик. У Луцьку я перейнявся атмосферою міста, полюбив архітектуру. Найбільше подобається вулиця Лесі Українки та Замок Любарта, через це і орендував певний час житло в центрі. Я в захваті від того, що тут чисте повітря та багато зелені.У Луцьку я маю багато друзів, часто друзі з Уганди приїжджають в гості. Нещодавно приїздив друг, який вчився зі мною в Харкові, а зараз працює лікарем в Лондоні. У салоні маю постійних клієнток. Бачу тенденцію, що жінки більше люблять, коли масаж роблять чоловічі руки. З власницею салону я у чудових дружніх відносинах, поважаю її за чесність, за те, що вона задає високі стандарти. Вона взяла собі за правило бути лідером у впровадженні новинок косметології у Луцьку, які популярні у багатьох європейських країнах. Ірина особисто надає послуги клієнтам, втілює бажання тих, хто стежить за модою.

***

Дівчини у Луцьку поки не знайшов. Мені подобаються українські дівчата, вони дуже гарні, але не всі чесні. Вам справді відповідає українська пісня «Ти ж мене підманула». Я планую повертатись згодом додому, вдома завжди краще, але поки мене тут все влаштовує. От якби знайшов дівчину, і у нас все було б добре, звичайно, тоді б я нікуди не повертався.


У вільний час я ходжу в спортзал. Люблю кальян в закладі «Sky-bar», українську горілку, червоний борщ і сало! Борщ – це найсмачніше, що я куштував у своєму житті. А борщ без сала, це як пісня без музики.

***

Користуючись нагодою, передаю привіт всім, хто мене знає і запрошую на масаж у наш чудовий Spa-cалон «Gloss»!

Записала Lena KAMINSKA
0

Читати ще

Коментарі

лучанка

Хай щастить, Мозес!

Олежик

Треба повідомити господаря в

Олежикові

Лежик, да ти паходу дурачок,

лучанин

дурачків і в цирк не беруть

Хах

В зоопарку хай наречену

кекс

Мозис. самий лучший и самый

Света

Як його можна знайти в соц.мережі?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter