Wedding Аrt: кондитерська «Люкс»

11 листопада 2016

У рубриці «Wedding Аrt» «Таблоїд Волині» розповідає про людей, які зроблять головний день Вашого життя по-справжньому незабутнім. Довіртеся професіоналам і Ваше весілля буде неповторним!

Жодне свято не обходиться без смачного тортика, а весілля – без вишуканого короваю. А якщо ця випічка ще й дивовижно гарна, то задоволеними лишаться всі, від дітей до дорослих.

Торти та короваї від кондитерської «Люкс» – справжні витвори кондитерського мистецтва! Витончені, розкішні та дуже смачні, вони є окрасою будь-якого застілля. Для створення таких шедеврів використовуються виключно натуральні продукти без жодних шкідливих домішок.

«Ми готуємо торти та короваї як в українському стилі, так і в європейському, що зараз дуже популярно. Кожен наш замовник може бути певний, що його коровай смакуватиме усім гостям без винятку. Адже ми не просто виконуємо роботу, а й вкладаємо в неї частинку душевної доброти й тепла, як це і повинно бути при будь-якій роботі на кухні.


Наші кондитери спілкуються з клієнтом, вислуховують усі його забаганки та пропозиції, аби кінцевий результат задовільнив і їх, і нас, як професіоналів. Ми розуміємо, що у день особливого свята важливо, аби жодна деталь його не зіпсувала, тож за нашу роботу несемо особливу відповідальність», – запевняють у кондитерській.

Дизайн короваїв кулінари розробляють свій, хоча за побажанням замовника можуть створити щось особливе та стилізоване. Кожна деталь у прикрасах ретельно продумується та готується дуже обережно. Саме тому виглядають торти та короваї дійсно розкішно та витончено так, наче над ними чаклували справжні феї-майстрині.

Замовити коровай або торт до свята можна за адресою: місто Луцьк, проспект Соборності, 5. Телефон: 0955101918. 

+1
0
-1

Коментарі

Я так мріяла про яскраві троянди на торті - а 10 років назад таких фарб не було. Вийшли тьмяно-малинові. А ці такі гарні, а ж заздрю молодим!

Додати новий коментар