У Луцьку триває чемпіонат України з легкої атлетики

20 Вересня 2016
У Луцьку проходить Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н. і молодших.

Офіційна церемонія відкриття чемпіонату відбулася на стадіоні «Авангард» у понеділок, 19 вересня.

До обласного центру Волині приїхало більше півтисячі юних легкоатлетів з усіх обласних центрів України, які змагатимуться у 38 видах програми. Команда Волинської області складається із 75 легкоатлетів.

Переможці Командного чемпіонату визначаться у вівторок за підсумками всіх видів програми, а за підсумками змагань формуватиметься юнацька збірна країни.

Розклад змагань доступний за посиланням.

Як повідомляє Федерація легкої атлетики Волинської області, за підсумками першого дня, волиняни - серед лідерів першого дня Командного чемпіонату. Наприклад, усі перші чотири місця в спортивній ходьбі у дівчат посіли волинянки із Любешівської ДЮСШ – Дарина Касян, Валерія Шоломіцька, Юлія Петрик, Іванна Меліщук. Першим фінішував у найпрестижнішій спринтерській дистанції Ерік Костриця з Луцька. Другою була у своєму фіналі на 400 метрів із бар’єрами Каріна Вегнер, а Тарас Корецький - у ходьбі серед юнаків на 3 000 м. Три треті місця дали у загальний доробок збірної Волині Іванна Кух у бігу з перешкодами на 2 000 м, Роман Наумлюк у метанні списа та Юрій Шпак у бігу на 400 метрів.