У Луцьку говорили про успішну кар'єру в Україні

13 лютого 2018

Народний депутат України, випускниця Гарварду та просто успішна жінка Ольга Бєлькова розповіла лучанам про «Зв'язок між якісною освітою та успішною кар’єрою в Україні».

Саме під такою назвою відбулася чергова відкрита лекція Школи свідомого громадянина*** у рамках проекту «Я зможу» (ican.org.ua). На зустріч прийшло чимало людей. Захід відбувся 13 лютого у одному із кінозалів РЦ «Промінь».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волинянам розповіли про наркотики майбутнього

Модератором стала співорганізаторка проекту, телеведуча Галина Палалко. Сама ж школа стартувала під егідою громадянського руху «Свідомі», засновниками якого є Тарас Шкітер та Павло Павлюк.

Ольга Бєлькова розповіла усім присутнім про важливість і привілейованість для сучасної української молоді якісної освіти. Про громадянський обов’язок кожного раціонально застосовувати здобуті знання. В Україні чи у провідних закордонних вузах, де на основі власних найновіших досліджень формують саму методику викладання, – здобуті знання і вміння варто використовувати для розвитку власного та своєї країни.


Також спікер ознайомила слухачів із потенціалом виробництва в Україні біопалива, як перспективного напрямку до енергонезалежності.*** Школа свідомого громадянина – це навчально-просвітницький проект Громадянського руху «Свідомі». Метою проекту є підвищення рівня свідомої поведінки громадян у різних сферах і в побуті, навчання їх базовим сучасним навикам і практичним крокам у самореалізації, розробці та впровадженні локальних проектів змін.

 

+1
+3
-1

Додати новий коментар