ТОП-9 луцьких центрів раннього розвитку дітей

26 Березня 2017
Батьківство не лише одне з найпрекрасніших відчуттів у світі, а й найвідповідальніше. Аби забезпечити дитині повноцінний розвиток та підготувати до садочка чи школи, нерідко дорослі вирішують записати своє чадо у заклад такого типу, який називають приватний садок, маленька школа або центр раннього розвитку дитини.

Тут постає питання: як вибрати оптимальний варіант серед чималої кількості закладів такого типу? Де навчать малюка йти за викладачем, слухати його, переймати навики, підтримувати здоров’я, і все це під наглядом досвідчених педагогів (інструкторів)?

«Таблоїд Волині» спробував полегшити для батьків це завдання, ознайомити їх із такими школами у Луцьку та надати усю корисну інформацію, яка допоможе їм прийняти правильне рішення.

Освітній центр Perfect School

Освітній центр для дітей та дорослих «Perfect School» – це колектив фахівців, творчих та амбітних викладачів, що мають педагогічну освіту та великий досвід роботи, як з дітьми, так і з дорослою аудиторією.

У «Perfect School» точно знають, що шлях розвитку кожної людини – індивідуальний! Ось чому заняття проводяться у міні-групах (до 4 чол.). Це дає можливість приділити максимум уваги кожному учневі та знайти індивідуальний підхід до кожного.

Освітній центр використовує перевірені методики, що гарантують суттєві результати та роблять процес навчання цікавим та актуальним.

Викладання іноземних мов (англійська, польська, французька, німецька, іспанська) здійснюється у групах або індивідуально. Перед зарахуванням до групи, проводиться безкоштовне тестування, щоб визначити рівень кожного учня.

Також з метою забезпечення всебічного та гармонійного розвитку дитини, розкрити його здібності, у «Perfect School» успішно функціонують:

- Художня студія
- Творча майстерня
- Розвиваючий клуб для найменших (від 9 міс)
- Міні-садок
- Маленька школа
- Логопед
- Психолог

З червня у «Perfect School» буде функціонувати літній дитячий табір повного дня. Кількість місць обмежена, тому слідкуйте за оновленнями на сторінках у соціальних мережах Facebook та VK.

Після активного навчання діткам забезпечують не менш насичений відпочинок. У «Perfect School» регулярно проводять тематичні вечірки для учнів школи та гостей.

Адреса: м. Луцьк, проспект Перемоги 3д
Телефон: 066 58 58 088

Художня студія «Барва»

Художня студія «Барва» – це сучасна школа мистецтв для дітей і дорослих.

Студія-школа здійснює набір діток на курси малювання та живопису, рисунку та композиції, декорування, аплікації, ліплення з глини, пісочної анімації (малювання піском). Навчають за такими напрямками: студія малювання для дітей і дорослих; студія ліплення з глини для дітей; студія пісочної анімації для дітей і дорослих.

«Барва» використовує оригінальні авторські методики навчання у поєднанні з традиціями і техніками наших прадідів.

«Ми станемо провідниками у чарівний світ мистецтва, ознайомимо з відомими художниками різних країн і культур», – обіцяють у школі.

Художня студія «Барва» надає такі послуги:

- Проведення різноманітних творчих майстер-класів. Художня студія «Барва» – мистецький майданчик для творчих людей. Серед напрацювань – майстер-класи з живопису, гончарства, ліплення, ткацтва, виготовлення свічок, лялечок, дощовиць, плетіння, писанкарства, флористики, петриківського розпису тощо.
- Проведення дитячих вечірок, днів народжень
- Групи малювання для дорослих – навчання основ живописної майстерності для будь-якого рівня підготовки. Кожен матиме змогу відчути себе художником, творцем.
- Якісна і професійна підготовка абітурієнтів до вступу у ВНЗ
- Виготовлення дружніх шаржів і портретів
- Майстер-класи із пісочної анімації для дітей і дорослих
- Реалізація товарів для художників і творчості

Адреса: м. Луцьк, пр-т Волі, 27 (приміщення «Єврошопу» – вхід збоку, – 3-й поверх, каб. 336, 340, 342)
Телефон: 066 694 95 99.

Мережа дитячих центрів «КУЗЯ»

Дитячий центр «КУЗЯ» запропонує Вам безліч послуг відповідно до Ваших потреб та вимог. Тут врахують всі бажання сучасних батьків, які зацікавлені у всебічному розвитку своїх дітей.

У центрі розвитку «КУЗЯ» розроблені спеціальні освітні програми, які базуються на сучасних методиках розвитку та індивідуальному підході до кожної дитини. Ваша дитина зможе всебічно та гармонійно розвиватись і розкрити всі свої творчі здібності й таланти, збагатити свій внутрішній світ та отримати якісні знання відповідно до свого віку.

Усі заняття в ДЦ «КУЗЯ» проходять у ігровій формі, з використанням пісень, танців, театралізованих дійств, розваг, дослідів, різноманітних вправ на логіку, мислення, пам’ять, моторику – все це сприяє найефективнішому засвоєнню знань та розвитку дитини.

У центрі працюють досвідчені спеціалісти – викладачі з високим рівнем знань з педагогіки, психології і новітніх методик виховання та навчання, які вміють знайти підхід до кожної дитини – навчити, зацікавити, допомогти… Адже дитина – це неоціненний скарб, який треба берегти та плекати!

Дитячий центр «КУЗЯ» працює за такими основними напрямками:

- для малечі від 9 місяців курс «Монтесcорі» із застосуванням оригінального природного матеріалу
- підготовка до школи
- курси англійської мови
- арт-студія
- танці та карате
- дослідницький курс «енциклопедія»
- театралізовані заняття «у світі казки»
- шаховий клуб
- розваги та майстер класи.

З 9.00 до 13.00 до ваших послуг «Міні-садочок». Влітку на ваших діток очікують цікаві розваги у літньому таборі, а також експрес-курс «Підготовка до школи». У дитячому центрі «Кузя» можна весело відсвяткувати день народження вашої дитини (захоплюючі сценарії, улюблені герої, різноманітні конкурси, шоу мильних бульбашок, аквагрим та шоколадний фонтан).

Адреса: м. Луцьк, пр. Соборності, буд.16в. (у новобудові за загсом).
Телефон: (066) 905 32 93.

Центр дошкільного розвитку «Левеня»

«Пізнаємо з радістю і задоволенням, вчимося з любов’ю, читаємо з бажанням, говоримо англійською, посміхаючись, малюємо, співаємо, створюємо музику, спостерігаємо, рахуємось, мріємо, мислимо, ліпимо, “подорожуємо” по світу з цікавістю…», – це та багато іншого пропонують діткам у Центрі дошкільного розвитку «Левеня».

Тут працюють за такими напрямками:

- ранній розвиток (1-2 роки, заняття з мамою)
- маленький вундеркінд (2.5–3,5 років/3,5–5 років)
- підготовка до школи (5–6 років )
- I love English (для дошкільнят та школярів)
- логопед
- музика та вокал (орф-заняття для діток у групах та індивідуально)
- організація та проведення дитячих свят
- репетитори
- літній табір гармонійного розвитку ( 4 -13 р.)
- творчі майстер-класи для дітей та дорослих
- тематичні вечірки

У програмі: загальний розвиток; розвиток уявлень про навколишній світ, дитячі досліди; читання за методикою М. Зайцева; розвиток дрібної моторики рук; весела англійська за методикою асоціативних символів; цікава математика з елементами методики З. Дьєнеша; розвиток логічного мислення; музикування для дітей, дитячий оркестр за методикою Карла Орфа; дитяча географія, «дослідження та відкриття»; естетичний розвиток, творчість.

Адреса: м. Луцьк, вул. Градний Узвіз, 5,
вул. Карбишева, 2, оф. 341,
Телефон: (099) 189-90-84, (068) 253-73-37Студія розвитку «Маленький Хогвартс»

У студії розвитку «Маленький Хогвартс» займаються раннім розвитком малюків від 1,5 до 5 років у вікових групах.

В ігровій формі дітки вивчають навколишній світ та природу, розвивають логічне мислення та художні здібності.

Дітей від 5 років запрошують на заняття із підготовки до школи, у театральний гурток.

Молодші школярі можуть відвідувати уроки польської та англійської мови, гурток рукоділля та театральний, малювання і анімації. На канікулах для школярів проводяться тематичні табори та вечірки.

Мами можуть проводити час на арт-заняттях та відвідувати психологічні тренінги.

Адреса: м. Луцьк, вул. Коперника, 8 (приміщення МАУП, вхід з двору).
Телефон: +38 (097) 944-81-19, +38 (050) 951-61-25.Арт- студія «П'ятерня»

У художній арт- студії «П'ятерня» проходять творчі заняття для дітей, віком від 4 до 17 років, а також для дорослих.

Малярство, графіка, пластика, декоративно-прикладне мистецтво, арт-терапія - з професійними художниками та педагогами. Міні-групи до 10 чоловік створюють твори мистецтва в найрізноманітніших техніках, жанрах та стилях.

Арт-студія постійно організовує виставки, творчі проекти, пленери, майстер- класи.

Також «П'ятерня» готує школярів до вступу в навчальні заклади Європи та України.

Адреса: м. Луцьк, вулиця Лесі Українки, 24А
Телефон: 0505439824 – Тетяна Мялковська; 0958849127 – Катерина.


Студія розвитку «РОЗУМАХА»

Студію розвитку «РОЗУМАХА» із задоволенням відвідують дітки від рочку й до тринадцяти.

Для різних вікових категорій проводять:
0–2,5 роки
- розвиваючі заняття
2,5–4 роки
- гуртки (ліплення, живопис, арт-терапія)
- навчально-розвиваючі заняття
- дитяча кімната
4–7 роки
- маленька школа
- дитяча кімната
- пісочна анімація
- майстер-класи
7–13 роки
- літній денний табір
- консультації психолога
- репетитори
- гуртки

Також у студії пропонують заняття для вивчення англійської – Play English – це ведення діалогів, гра та вивчення слів. Усе без перекладу, але зрозуміло усім. Так допомагають розвивати мовний інтелект.

Адреса: м. Луцьк, проспект Волі, 41А
Телефон: 063 227 6211Центр раннього розвитку дитини «РОЗУМНИК»

Клуб «РОЗУМНИК» при однойменному центрі раннього розвитку дитини – це Маленька школа для малюків від 3 до 7 років та Творча студія для діток від 4 до 12 років.

«Головна особливість – індивідуальний підхід. Враховується рівень уже здобутих знань дитини та продовжується навчання у зручному для неї темпі», – розповідають там.

У роботі з дітьми застосовуються методики Зайцева, Нікітіна, Монтесорі, Кюізенера. Англійська мова викладається у двох напрямках – лексика та граматика. Якщо дитина ще не вивчила поточної теми, її не навантажують наступною. Окрім того, постійно проводиться повторення матеріалу, щоб здобуті знання не втрачались.

У Клубі «РОЗУМНИК» застосовують авторські підходи у роботі з науковими методиками, яких ви не побачите більше ніде! Ефективна методика подачі інформації допомагає легко та цікаво для діток пояснити складні речі. Випускники "Розумника" досягають рівня 2-3 класу, впевнено та з наснагою йдуть до школи.

Тільки у "Розумнику" - таблиця множення за унікальною авторською методикою "Проспівочка"! Спробуйте!

Предмети: математика, читання, англійська мова, розвиток мовлення з логопедичними вправами, розвиток інтелекту, письмо, образотворче мистецтво.

Адреса: м. Луцьк, вул. Єршова, 11 "Глобус", офісний центр (3 пов.)
Телефон: 0502568517, 0332715473.
Школа усного рахунку «Соробан»

Японці вже довгий час використовують в шкільній програмі ментальну арифметику, яка дозволяє дитині отримати найкращий розвиток і синхронну роботу одразу обох півкуль головного мозку. Школа усного рахунку «Соробан» вдосконалила ці методики та розробила унікальну комп’ютерну програму, за допомогою якої дитина навчається – граючись. Крім того, потрібно лише одне на тиждень заняття в класі та 15–30 хвилин щоденних тренувань вдома.

«Насправді, швидкий рахунок дитини – це приємний бонус, який досягається старанною роботою у школі та стабільним виконанням домашнього завдання. Ми не вчимо рахувати, основні наші завдання: розвинути розумові здібності дитини, додати їй впевненості в собі. збільшити концентрацію і швидкість прийняття рішень, “включити” образне мислення, покращити успішність в школі», – кажуть у «Соробані».

Адреса: м. Луцьк, проспект Відродження, 22В
Телефон: 096 176 9609Ми ж додамо, що, віддаючи малюка у подібні заклади, потрібно враховувати, як мінімум, індивідуальні особливості дитини, вміння, а також свою зайнятість і рекомендацію незалежного професіонала. Віримо, що у вас та ваших діток неодмінно все вийде!
1

Читати ще

Коментарі

Tania

Hodymo v odyn z cyh zakladiv. Grupa vid 1 do 2.5 rokiv, dytyni ne podobaetsya, mabut nadto velyka riznycya miz ditmy. Ledve vytrymue godynu. Do 2-h rokiv ne bachu sensu hodyty na rozvyvalku.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter