Незабаром у Луцьку – відкриття нового офісу Школи усного рахунку «Соробан»

14 Серпня 2017
Незабаром у центральній частині міста Луцька – відкриття нового офісу Школи усного рахунку «Соробан».

Тож Школа запрошує дітей 5-11 років на тренування мозку!

В основі методики «Соробан» лежать принципи ментальної арифметики. У той час, як в школах класичної ментальної арифметики заявлених результатів досягає лише чверть учнів, в школі «Соробан» – успішні більше 99% дітей.

Все це можливо завдяки унікальній методиці і регулярним тренуванням на онлайн-тренажері, що нагадує захоплюючу гру.Розумним бути модно! Саме так сьогодні починає розмірковувати нове покоління.

Сьогодні ми є свідками унікальної події: зверніть увагу, наскільки навколо більше стало молодих людей, які інтелігентно виглядають і грамотно викладають свої думки, вправно управляють новими гаджетами, без проблем розуміють, про що пишеться в інструкціях англійською, всі вміють працювати на комп'ютері.

Розумні стають авторитетом у своїх однолітків і користуються повагою у старшого покоління. Щоб йти в ногу з модою, потрібно займатись своїм розвитком вже і постійно.До цього і закликають у Школі усного рахунку. Навички, отримані в Школі «Соробан», вже зараз допоможуть дитині стати успішною – вона навчиться швидко запам'ятовувати і рахувати. Але що ще важливіше - в дорослому житті вона отримає величезні інтелектуальні переваги, від наявності яких залежить успішна кар'єра і досягнення в різних галузях.

Школа «Соробан™» – настільки впевнена в якості навчання, що пропонує пробний період: не одне заняття, а цілий місяць! Якщо по закінченні місяця Ви зрозумієте, що Ваша дитина поки не готова продовжити навчання – вам повернуть оплату.

Відкрито набір у новий офіс, який розпочне роботу з середини вересня! Поспішайте записатися у найбільш зручний для вас час!

Записатися у новостворені групи ви можете на сайті або за номером: 050 061 81 88.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter