​Фестивалі, мохнаті графіті, вірші на стінах: як лучани хочуть зацікавити туристів

19 Квітня 2017
Активні лучани презентували креативні ідеї, які, на їхню думку, сприятимуть підвищенню туристичної привабливості міста.

Презентація відбулася 18 квітня у коворкінгу Logos IT Coworkin Lutsk.

Нагадаємо, конкурс соціальних проектів (пітчинг) туристичного спрямування оголосили Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради у партнерстві з програмою «Активні громадяни» від Британської ради в Україні та СГО «Молодіжна платформа».

Організатори конкурсу отримали від лучан близько 80 заявок, із них відібрали 42, які і були представлені.

«Нам дуже важливо, аби громада долучалася до творення туристичного образу нашого міста. І якщо була така велика кількість надісланих заявок – отже, лучанам небайдужа доля міста», - зазначила начальниця управління туризму та промоції міста Катерина Теліпська.Загальний бюджет конкурсу 200 000 грн (100 000 грн. надає Управління туризму та промоції міста, а 100 000 грн. – Британська Рада в Україні). Максимальне фінансування в рамках одного проекту – 30 000 грн.

Далі протягом двох днів автори відібраних проектів пройдуть навчання. Це є обов’язковою формою участі у конкурсі.

«Ми будемо вчити проектного менеджменту, філософії проекту, покажемо, як ним управляти, як удосконалити. Тому в кінцевому варіанті запропоновані проекти можуть дещо змінитися», - додав голова ради правління ГО "Молодіжна Платформа" Захар Ткачук.
Для того, щоб навчати активних жителів міста, до Луцька спеціально приїхали представники програми «Активні громадяни» від Британської ради в Україні, громадські діячі з Києва та Сум Ярослав Белінський та Анна Товстуха.Серед запропонованих лучанами ідей – нові туристичні об’єкти (такі арт-об’єкти як мохнате графіті, креативна набережна річки Стир, пішохідний міст, сад скульптур, вірші на стінах, луцький шрифт, "стіна свободи", "стіна бажань" та інші), креативні простори, фестивалі, події, заходи, відеоролики та фільми, які б популяризували Луцьк серед туристів з інших областей та країн.Після навчання автори проектів презентують їх перед конкурсною комісією, яка і відбере найкращі. До її складу увійдуть представники Луцької міської ради, громадські активісти, представники туристичного бізнесу та інші авторитетні експерти. Результати будуть відомі уже 21 квітня.
0

Читати ще

Коментарі

учасник

круть! ну ви молодці! частіше

спострерігач

В цілому гарний проект!

незалежний

Ідея проведення конкурсу

Додати новий коментар