«В Луцьку знову буде смішно і весело», – керівник проекту «Ліга гумору» Андрій Костенко

09 Листопада 2018

Заступник голови ГО «Волинський Актив Молоді» Андрій Костенко у Міжнародний день КВК повідомив про започаткування у Луцьку нової «Ліги гумору».

Про це колишній гравець КВК написав 8 листопада на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Хороший день сьогодні, і для багатьох людей дата 08.11 – це чудовий привід зустрітись з друзями, яких, можливо, довгий час не бачив і не спілкувався. Сьогодні всі ці люди згадують чудові та позитивні моменти, які трапились у їхньому житті саме завдяки цій грі – З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ КВН!!!)))

Так склалось, що у нашому місті, та й взагалі на Волині, ця гра майже зникла, за винятком, можливо, певних виступів окремих команд в себе на факультеті, такий стан речей має багато причин, але про них говорити не буду. Сьогодні хочу розповісти більше про позитивні тенденції у гумористичному майбутньому Луцька та області.

Нещодавно групою однодумців, людей, що люблять цю гру, було прийнято рішення започаткувати нову «Лігу гумору» для того, щоб дати можливість талановитій молоді проявити себе, досягти певних результатів та популяризувати місто і область у цій сфері. Ми будемо робити все можливе, аби ігри «Ліги гумору» здобули популярність серед жителів міста та дали поштовх для молоді займатися цією цікавою та веселою справою.

На даний момент сформовано вже 5 команд, з якими займаються професійні редактори, в подальшому вони будуть співпрацювати з відомими авторами, аби в січні наступного року команди з Волині поїхали на фестиваль «Ліги сміху» в Одесу і представили там нашу область.

Перша гра – Кубок м. Луцька «Ліги гумору» – запланована на 6 грудня 2018 року, а повноцінний сезон розпочнеться у лютому 2019 р. Тому в Луцьку знову буде смішно і весело – НЕЗАБАРОМ)))».


2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter