Шо-у-шафі волинської благодійниці Марії Адамчук

26 грудня 2016

Текст: Ольга МАГАС
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ

Президент благодійного фонду «СТОПРАК» та Консультант з управління субпроектом Світового Банку у Волинській області Марія Адамчук зізнається: «Я хожу переважно у сукнях, бо посада зобов’язує, але серце щемить, коли заходжу у спортивний магазин». «Таблоїд Волині» напросився у гості до однієї з найстильнших ділових жінок Волині, аби понишпорити у її шафі та оцінити гардероб.

Марія зустріла нас у повсякденному одязі – джинси та біла футболка сидять на ній однаково гарно, як і діловий костюм чи вечірня сукня. Каже, що обожнює сорочки у клітинку та джинси, а зі взуття найбільше любить кросівки.

Президент благодійного фонду розповіла, що речей має не надто багато, але всі вони – зручні та якісні.

У гардеробі Марії панують три основні кольори: червоний, чорний та білий. Навіть нігті у такі кольори фарбує. А найулюбленішим кольором лишається чорний.Переважна більшість суконь в гардеробі жінки придбані з колекцій відомого українського дизайнера Андре Тана.

«Вони якраз такі, як потрібно для роботи, щоб виглядати гарно і почуватися комфортно. Правда, дорогі, на жаль», – сміється Адамчук.У шафі Марії є багато спідниць-«олівців», але одна блузка, яка до усіх них підходить.

Жінка зізнається, що одяг завжди купує разом із чоловіком Сергієм.

Улюблена футболка – з надписом «Fuck Corruption».

Адамчук розповідає, що її справжнім модним коханням є шапочки, яких у гардеробі жінки чимало. Найвеселішою є помаранчева шапка, прислана років п’ять тому з Америки.

До прикрас Марія ставиться байдуже, хоча ювелірні вироби таки носить. Сережки, перстні та кулончики дозволяють підкреслити образ ділової леді, а також додають жіночності.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу tabloyid@gmail.com.

+1
+9
-1

Коментарі

А сукні в Андре Тана ой які недешеві...

Теж люблю його сукню.
І що зараз дешеве?
Але замість того, щоб якийсь китай по 300 грн накупляти, краще одну сукню за 1-1,5 тисячі

Нічого подібного. Не гать тм катастрофа.
Я собі на знижках сукню за 700 взяла, блузку за 400 і спідницю за 450
Так що все нормально

Стильна та розумна жінка!!! Молодець!!!

Жінка можливо і хороша, але навіщо нам показувати абсолютно звичайний нецікавий нестильний банальний одяг

Це Андре Тан має писати, що його вбрання носить сама Марія Адамчук!

Це Андре Тан має писати, що його вбрання носить сама Марія Адамчук!

Ну не сказала би, що щось таке надзвичайне..

Марiя та жiнка для якоi матерiальнi цiнностi або питання вбрання далеко не на першому планi. Доброта,чуйнiсть,мудрiсть- це ii головнi чесноти!

Додати новий коментар