Що і як шиють у Луцьку

10 Грудня 2015
В обласному центрі Волині, звісно, шиють багато чого – одяг, взуття, сумки. На підприємстві, куди цього разу завітав «Таблоїд Волині», шиють найпростіше, але водночас і найпотрібніше. ТзОВ «Волинь-Текстиль-Контакт» спеціалізується на пошитті постільної та столової білизни, робочого та корпоративного одягу. Цехами та складами підприємства нас проводить заступник директора Олена Маслош.Як і на будь-якому виробництві, все починається з сировини. Тканини використовують переважно натуральні, виробництва України, Білорусі, Туреччини, Пакистану, Китаю. Споживач хоче мати якомога більший вибір кольорів та малюнків. На жаль, не вдається повністю відмовитись і від російської продукції – так, деякі тканини для забезпечення технічних потреб підприємств просто нічим замінити, надто коли йдеться про робочий одяг.Постіль та столову білизну шиють у відповідності до українських стандартів. Так, клієнти можуть обирати півтора- та двоспальну постіль, так званого “євростандарту” та сімейну – як попредметно, так і комплектами. За потреби можна підібрати з розрізнених виробів потрібний саме вам набір з простирадел, підковдр та наволочок.

Розкрійна дільниця.
При розкрої тканини враховують так звану усадку – наскільки майбутній виріб «сяде» після прання. Тож покупцеві достатньо знати розмір своєї ковдри чи подушки – потрібний допуск дадуть розкрійники, аби «чохол» на вашу постіль ідеально пасував. До речі, якщо надаєте перевагу індивідуальному пошиттю (скажімо, маєте нестандартний карпатський ліжник чи різнокаліберні бабусині подушки) і купуватимете тканину, припуск на усадку теж маєте врахувати. Рекомендації виробники тканин зазвичай розміщують на рулоні. Чим натуральніша тканина – тим більше вона «сяде» після намочування.Швейний цех.Усі швачки – універсальні майстрині. Кожна може виконувати будь-яке замовлення.Продукцією підприємства комплектують готелі та дитячі дошкільні заклади, лікарні, структурні підрозділи Міністерства оборони.Веселі малюнки – на постіль для найменшихСтаршихІ ще трохи старших.Покупцям тут запропонують і супутні товари – махрові рушники, матраци, ковдри, подушки та пледи.


На замовлення барів та ресторанів виготовляють столову білизну – скатерки, серветки, рушники.Один з напрямків діяльності підприємства — торгівля тканинами та швейною фурнітурою гуртом, чим охоче користуються інші виробничі підприємства області.Тут проводять відмірювання тканин та комплектування продукції.

Ще один вид продукції «Волинь-текстиль-контакту» - спецодяг. Шиють його для задоволення виробничих потреб підприємств Луцька та області. Так, продукцію для своїх працівників тут замовляють такі відомі компанії, як ВолиньАвто, Пан Курчак, СКФ, Модерн Експо, будівельні підприємства. За роки роботи тут мають багато розроблених зразків, тож замовник зазвичай обирає з запропонованих варіантів за своєю потребою та отримує фірмові комплекти у корпоративних кольорах, прикрашені логотипом.Не залишається компанія осторонь гарячих політичних подій. Відтак на підприємстві налагоджено випуск військової форми, що займає окремий стеллаж на складі спецодягу. Підприємство активно долучилося до волонтерської діяльності. Тут серед інших виконують і замовлення підрозділів Міністерства оборони, прикордонників та добровольчих формувань.Придбати продукцію ТзОВ «Волинь-Текстиль-Контакт» у Луцьку можна як безпосередньо на виробництві, так і у фірмовому магазині.

Виробництво та гуртовий продаж - вул.Рівненська, 76К, тел. 0332-78 58 80.
Роздрібний продаж продукції, тканин, фурнітури — вул.Л.Українки,36, тел.0332-72 43 28.

0

Читати ще

Коментарі

Маяк

Якщо комусь потрібно щось

До Маяк

Прекрасно ! А ви . здається

АС до до маяк

Швеі потрібно вивчити

Луцьк

Обирають швей, прибиральниць,

Укр

І так 25 років підряд.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter