Де в Луцьку купити вишукані гумові чоботи

01 лютого 2016

Під ногами більше тижня – не по-зимовому мокро, і не одна панянка витягла із комори заховані з осені гумові чоботи. Коли ж їх досі немає, саме час зрозуміти: із такими зливовими каналізаціями, як у нас, гумове взуття – необхідність в кожному гардеробі.

Гуму для взуття першими почали використовувати індіанці. Бо саме в Південній Америці, Малайзії та Індонезії росте каучукове дерево. Американський винахідник Чарлз Гудьїр в 1839 році зумів надати правильної форми каучуку, і вже в 1851 році з’явилися перші гумові чоботи. Промисловість почала їх виробляти у 20-х роках минулого століття. Піку своєї популярності вони досягли у 1970-х.

Представники модних брендів розробили яскраве взуття, практичне у найнесприятливішу погоду. Існують чоботи на підборах, на шнурівках, утеплені, із різними малюнками.

«Таблоїд Волині» для рубрики «ШОПІНГ» відшукав, де та за скільки у Луцьку можна придбати стильні чоботи для відлиги.

Пошук чобіт розпочався з торгівельного центру «ПортСіті». У магазині «TobMax» знайшли кольорові жіночі гумові чоботи за 459 гривень, однотонні – за 319 гривень. На дитяче гумове взуття ціна нижча: 229 – 290 гривень.

 В асортименті магазину «TobMax» – гумові чоботи з різним геометричним принтом… В асортименті магазину «TobMax» – гумові чоботи з різним геометричним принтом…

 … з екзотичними бананчиками і не менш екзотичним «леопардом»… … з екзотичними бананчиками і не менш екзотичним «леопардом»…

 …а також чорна класика і різні варіанти для дітей …а також чорна класика і різні варіанти для дітей

Магазин «Bertran» пропонує вибір лише дитячих гумових чобіт, їхня ціна – 500 гривень із сезонною знижкою.

На другому поверсі торгового центру магазин «ЛігаСпорт» пропонує дві пари гумових жіночих чобіт. Їхня ціна – 2587 та 3887 гривень.

 У магазині «ЛігаСпорт» – лише дві пари гумових чобітків, зате підошва – за найсвіжішими трендами У магазині «ЛігаСпорт» – лише дві пари гумових чобітків, зате підошва – за найсвіжішими трендами

У бутику «Calzado» знайшли утеплені жіночі чобітки, ціна яких – від 850 до 1150гривень. Виробник вказаний – Англія. А хто краще англійців знає про взуття на дощову погоду?!

 Гумові черевики в «Calzado» – виготовлені в дощовитій Англії Гумові черевики в «Calzado» – виготовлені в дощовитій Англії

Гумові чобітки для малят знайшлися і в дитячому магазині іграшок «Бембі». Ціна: 134 -160 гривень.

 Свинка Пеппа – непоганий вибір принту для гумових чобіт Свинка Пеппа – непоганий вибір принту для гумових чобіт

Якщо у «Bon Marche» у «Порт Сіті» сказали, що чоботи розібрали ще восени, то в ТЦ «Ювант» у такому ж магазині досі є вибір жіночих гумових чобітків з квітковим принтом. Ціна: 455 гривень.

 У «Bon Marche» в «Юванті» – «квітковий» вибір У «Bon Marche» в «Юванті» – «квітковий» вибір

Ще одну пару гумових чобіт знайшли на другому поверсі торгового центру в магазині «Тет-а-тет». Чоботи – кислотно-салатового кольору, їхня ціна – 305 гривень.

У дитячому магазині взуття «Чобіток» – широкий вибір гумового взуття для найменших, ціна – від 250 до 270 гривень.

 Малюкам гумові чоботи необхідні в першу чергу Малюкам гумові чоботи необхідні в першу чергу

На Завокзальному ринку – вибір гумового взуття суттєво кращий і ціни – нижчі. Гумові чоботи для дорослих тут можна знайти від 245 гривень, а утеплені – від 350 гривень, залежно від дизайну та кольору.

 На ринку – великий вибір гумового взуття На ринку – великий вибір гумового взуття

Утеплені чоботи ми знайшли в кіоску «Bootqeen», а кіоск «Zara» пропонує класичні чорні чоботи за 300 гривень.

Чоловіче гумове взуття зустрічається в єдиному ряду біля рибальських споряджень. Ціна таких гумових чобіт – до 400 гривень.

 Чоловікам гумові чоботи, схоже, потрібні не проти негоди, а для улюбленого хобі Чоловікам гумові чоботи, схоже, потрібні не проти негоди, а для улюбленого хобі

«Єврошоп» не має асортименту гумових чобіт. Тут є лише маленькі дитячі чобітки за ціною 145-240 гривень.

 У «Єврошопі» знайшлася лише одна пара дитячого гумового взуття У «Єврошопі» знайшлася лише одна пара дитячого гумового взуття

У магазинах на проспекті Волі також не знайшли гумових чобіт. Продавці кажуть, що зима – не сезон на цей вид взуття, і оновлення товару можливе лише в кінці лютого.

У центральному універмазі «Луцьк» – схожа ситуація. Лише у магазині «Calzado» відшукали оригінальні гумові чобітки на підборах, їхня ціна – 1150 гривень.

 Гумові чоботи бувають і на підборах. Наприклад, у магазині «Calzado» Гумові чоботи бувають і на підборах. Наприклад, у магазині «Calzado»

Якщо пошукати в он-лайн магазинах, в Луцьку на сайті OLX можна придбати нові гумові чоботи від 150 до 400 гривень.

 Гумові чоботи можна замовити он-лайн Гумові чоботи можна замовити он-лайн

Тож якою б не була погода останнього зимового місяця, а весна – не за горами, і гумове взуття не буде зайвим. А оскільки ціни на «старий завіз» – завжди симпатичніші, пропонуємо поспішити за чоботами, які нам вдалося відшукати.
 

+1
+8
-1

Коментарі

за 2500 дуже гарні але це смішно стільки платити :)

а я придбала утеплені гумовці у магазині Асорті, що біля піцерії "Теревені", за 350 грн... просто бомбезні і тепленькі)

В Епіцентрі є непоганий вибір дорослих і дитячих кольорових резинових чобіт. І ціна приємна.

Додати новий коментар