Де в Луцьку купити найдешевші туфлі

02 Вересня 2015
Кажуть, що з гарними туфлями дівчата здатні підкорити весь світ. За весь світ все ж розписуватись не варто, але гарні туфлі таки додають дівчині впевненості в собі. З приходом осені туфлі автоматично набирають своєї актуальності серед представниць жіночої половини людства. «Таблоїд Волині» для рубрики «ШОПІНГ» пошукав де та за скільки у Луцьку продають таке потрібне жіночим ніжкам взуття.

За традицією, спершу йдемо на ринок. Туфлі тут майже всі в однакову ціну: 600-900 гривень. Є моделі як на каблуках, так і на платформі. Кольори переважно темні (синій, чорний, коричневий), багато замшевих моделей. Якщо говорити про виробника, то це переважно Туреччина, Польща та Китай. Якщо потрапити на розпродаж, то туфлі можна купити й до 500 гривень.


На проспекті Волі є кілька магазинів із взуттям. «Giada Gabrielli» та «Mario Bruni» пропонує майже всі туфлі за однією ціною – 1050 гривень. Є кілька моделей за 1150 гривень. Цьогоріч у моді різноманітні оксфорди, дербі, броги, топ-сайдери та тому подібні моделі з хитрими закордонними назвами. Майже всі чорні та майже всі лаковані.


Магазин «Топ-центр» жіночі туфлі продає від 1500 до 2500 гривень. Більше тисячі вам доведеться віддати за туфлі на низькому ходу (ті ж оксфорди, дербі та топ-сайдери). За моделі з нової колекції на низькому тонкому каблуку із завуженим носком доведеться віддати більше двох тисяч.Український виробник «Lux Elite» пропонує не дуже великий вибір взуття, всього кілька моделей туфель. Ціна – 500-550 гривень.


«Єврошоп» як завжди дивує широким діапазоном цін. Туфель тут багато. Ціни коливаються від 95 гривень до 2000 гривень. Нові моделі з натуральної шкіри чи замшу вартують в середньому 600-800 гривень.


Магазин «Макс Степ», що в «ПортCity» пропонує хороший вибір жіночих туфель. Ціни – від 600 гривень (розпродаж) до 1300 гривень (нова колекція). Моделі переважно на каблуках.


В магазині «Kari» розпродаж. На дві пари взуття – знижка 20%, а на три пари – 50%. Туфлі тут продають за смішну ціну від 99 гривень. Звичайно, якість в таких моделей не дуже хороша. Більш-менші якісні туфлі тут можна придбати на суму від 600 гривень.


У «Bon Marche» туфлі на розпродажі вартують від 999 гривень. Пару з нової колекції можна придбати за суму від 1400 до 2500 гривень. Взуття якісне.


В магазині «Centro» помітно зменшився асортимент. На напівпорожніх полицях де-не-де можна знайти й туфлі. Минулорічні продають за 150 гривень, а з нової колекції – за 300-400 гривень.


Автор: Катерина УСТИМЧУК
0

Читати ще

Коментарі

лучанка

От хороша ідея - якщо треба

cc

а шо? двох зайців разом вбили

Катя

мені сподобалось... але і

мур

вам не начхати, за яких умов

Марта

А ще авторка забула магазин

Олена

«Lux Elite» це і є магазин на

Ігор

магазин макс степ продає

Мото

Замовляю взуття всемв

Оксана

Макс степ безперечно має

Оксана

Макс степ безперечно має

Оксана

Макс степ безперечно має

Оксана

Макс степ безперечно має

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter