Де у Луцьку купити білизну «з підігрівом»

23 Листопада 2015
Текст: Анастасія Тітова

У природи, звісно, немає поганої погоди, але зимові холоди уже «на носі», тому саме час подумати про «утеплення». І розпочати можна з того, що найближче до тіла – з білизни.

Сучасні технології виробництва дозволяють зробити цей елемент гардеробу не лише красивим, а й практичним і зручним. Всілякі боді та грації на щодень, м’якенькі піжами для сну і термобілизна зараз у продажу – на різні випадки життя! «Таблоїд Волині» вирішив дізнатися, де і за скільки у Луцьку можна придбати таке «екіпірування».Спершу завітала на ринок. Обійшовши з добрий десяток профільних торгових точок, лише у декількох знайшлося те, що мене цікавило. Не знаю, чи то «базарники» такі загартовані, чи я така змерзлюха, але за їхніми словами «сезон для теплої білизни ще не розпочався»…

Проте жіночі боді знайшла без проблем. Асортимент переважно турецького виробництва – від 200 гривень, або ж українського (волинська фабрика «Cornett») – 100, 150, 200 гривень, залежно від довжини рукава чи кількості мережива. Використані матеріали – віскоза або бавовна.Щодо чоловічої термобілизни, то на ринку її знайти цілком реально в хорошому асортименті. Вартість коливається залежно від якості: від 130 до 400 гривень.У ТЦ «Ювант» в бутику «O’key» мені запропонували комплект жіночої термобілизни – штани і кофтинку – торгової марки «Key». Щоправда, розмірів залишилося мало, бо, за словами продавчині, це – ще залишки з минулого року. Вартість комплекту становила 1030 гривень.В бутику «Білизна Street» (ТЦ «Порт Сіті») знайшлися теплі домашні халати вартістю від 300 гривень, бавовняні піжами польського виробництва «Esotiq» за акційними цінами, ті ж таки комплекти термобілизни «Key» вартістю 559 гривень за штани і стільки ж за кофту. В асортименті теплої спідньої білизни – навіть плавки із термотканини ціною 259 гривень.
В магазині білизни «Defile» (ТЦ «Порт Сіті») зимовий асортимент представлено піжамами ТМ «Dobra Nochka» (Польща). Бавовняні піжами від 500 гривень та «плюшеві» тепленькі від 900 гривень.У магазині харківської ТМ «Anabel Arto» (ТЦ «Порт Сіті») запропонували термободі вартістю 440 гривень, утеплені піжами від 800 гривень та ексклюзивну серію бавовняних дизайнерських піжам Gapchinska вартістю 1125 гривень для дорослих і 700 гривень для дітей.В мережі магазинів «Жасмін» можна знайти піжами згаданої вище ТМ «Cornett» за ціною від 230 гривень, а також асортимент торгових марок «Key», «Atlantic», «Serim», «Taro» за ціною від 300 гривень.

«Таблоїд Волині» бажає лишатися красивими і зберігати тепло!
0

Читати ще

Коментарі

Анонім

Комплект термобілизни 550 грн

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter