Де у Луцьку купити білизну «з підігрівом»

23 листопада 2015

Текст: Анастасія Тітова

У природи, звісно, немає поганої погоди, але зимові холоди уже «на носі», тому саме час подумати про «утеплення». І розпочати можна з того, що найближче до тіла – з білизни.
 
Сучасні технології виробництва дозволяють зробити цей елемент гардеробу не лише красивим, а й практичним і зручним. Всілякі боді та грації на щодень, м’якенькі піжами для сну і термобілизна зараз у продажу – на різні випадки життя! «Таблоїд Волині» вирішив дізнатися, де і за скільки у Луцьку можна придбати таке «екіпірування».
 

 
Спершу завітала на ринок. Обійшовши з добрий десяток профільних торгових точок, лише у декількох знайшлося те, що мене цікавило. Не знаю, чи то «базарники» такі загартовані, чи я така змерзлюха, але за їхніми словами «сезон для теплої білизни ще не розпочався»…
 
Проте жіночі боді знайшла без проблем. Асортимент переважно турецького виробництва – від 200 гривень, або ж українського (волинська фабрика «Cornett») – 100, 150, 200 гривень, залежно від довжини рукава чи кількості мережива. Використані матеріали – віскоза або бавовна.
 

 
Щодо чоловічої термобілизни, то на ринку її знайти цілком реально в хорошому асортименті. Вартість коливається залежно від якості: від 130 до 400 гривень.
 

 
У ТЦ «Ювант» в бутику «O’key» мені запропонували комплект жіночої термобілизни – штани і кофтинку – торгової марки «Key». Щоправда, розмірів залишилося мало, бо, за словами продавчині, це – ще залишки з минулого року. Вартість комплекту становила 1030 гривень.
 

В бутику «Білизна Street» (ТЦ «Порт Сіті») знайшлися теплі домашні халати вартістю від 300 гривень, бавовняні піжами польського виробництва «Esotiq» за акційними цінами, ті ж таки комплекти термобілизни «Key» вартістю 559 гривень за штани і стільки ж за кофту. В асортименті теплої спідньої білизни – навіть плавки із термотканини ціною 259 гривень.
 


 
В магазині білизни «Defile» (ТЦ «Порт Сіті») зимовий асортимент представлено піжамами ТМ «Dobra Nochka» (Польща). Бавовняні піжами від 500 гривень та «плюшеві» тепленькі від 900 гривень.
 

 
У магазині харківської ТМ «Anabel Arto» (ТЦ «Порт Сіті») запропонували термободі вартістю 440 гривень, утеплені піжами від 800 гривень та ексклюзивну серію бавовняних дизайнерських піжам Gapchinska вартістю 1125 гривень для дорослих і 700 гривень для дітей.
 

В мережі магазинів «Жасмін» можна знайти піжами згаданої вище ТМ «Cornett» за ціною від 230 гривень, а також асортимент торгових марок «Key», «Atlantic», «Serim», «Taro» за ціною від 300 гривень.
 
«Таблоїд Волині» бажає лишатися красивими і зберігати тепло!

+1
-8
-1

Коментарі

Комплект термобілизни 550 грн на Варшавському ринку в контейнері № 33а "Бункер" ._.

Додати новий коментар