Все по 29 грн: київський ресторатор Дмитро Борисов відкрив у Луцьку сидерію «Білий Налив»

11 Травня 2018

В Луцьку з’явилась перша українська сидерія «Білий Налив». Автор ідеї – київський ресторатор Дмитро Борисов, кількома місяцями раніше відкрив однойменний бар на Хрещатику, де все по 29 гривень.

Буквально з перших днів до «Білого Наливу» утворилась величезна черга, яка тут же стала візитівкою формату. Попри яскраву неонову вивіску, відвідувачі знаходять заклад саме за чергою.


Формат «Білого Наливу» - 1€ бар. На все меню діє єдина ціна 29 гривень. Це продовження європейської тенденції демократичних барів, де дорогою з роботи можна перекусити простою їжею за келихом сидра/пива/вина. Першим таким закладом став лондонський бар Bubbledogs, де пропонують ігристе вино та хот-доги. А іспанська Астурія – світова столиця сидерій.Що можна купити в «Білому Наливі» за 29 гривень?

- келих українського сидру

- келих яблучної наливки власного виробництва

- класичний хот-дог

- веганський хот-дог (з сосискою із сейтану – це пшеничний білок)

- пиріг з куркою

- пиріг з яблуками

- устрицю, афіновану в Україні


Все це пропонують з’їсти просто тут або взяти з собою. Окрім того, «Білий Налив» пропонує придбати з собою пляшку сидру або наливки – на подарунок або для гарного вечора. Засновники стверджують, що час очікування замовлення не перевищує трьох хвилин.

Всі ми обіцяємо собі щодня покінчити з алкоголем або швидкою їжею, і продовжуємо грішити. «Білий Налив» - саме про маленькі гріхи, які можна і варто дозволяти собі. Сидр – це не пиво і не ігристе вино, а золота середина між ними: п’янко і радісно.


Лучанам пощастило, тому що черги поки що невеликі і чекати доводиться зовсім недовго. Тим паче, будь-яке замовлення, як і обіцяли, видають протягом 3 хвилин.

Де шукати «Білий Налив»? У ТРЦ «ПортCity» на другому поверсі (вул. Сухомлинського, 1).

Заклад працює щодня з 10:00 до 22:00.


16

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter