Волинська «благодійниця» «пошила в дурні» Aльошу, MONATIKа та Святослава Вакарчука

04 Квітня 2018

Волинська «благодійниця» Юлія Дейнека торік замахнулася на майже не підйомну справу – зібрати півмільйона для недоношених малюків.

Сьогодні жінку розшукують десятки її бізнес-партнерів та працівників, яким вона заборгувала гроші, – йдеться у розслідуванні 12 каналу.

Гроші на благородну справу збирали на першому фестивалі «Family weekend», але після завершення дійства організаторка зникла. Працівники благодійного фонду «Серце на долоні», ініційованого Юлією Дейнекою, залишилися не лише без зарплатні, а й без трудових книжок, які шахрайка прихопила із собою.

Крім цього, «благодійниця» «пошила в дурні» ще й зірок українського шоу-бізнесу. Співачка Alyosha, мультиартист MONATIK та лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук дали свої особисті речі для так званого «гаражного розпродажу», який з невідомих причин так і не відбувся.

Зараз Юлія переховується у селі Топилище Іваничівського району, сусіди кажуть, що живе бідно, а втекла сюди через великі борги.

Сама ж жінка розповіла журналістам, що не вважає себе у чомусь винною, нібито на фестивалі у Луцьку вдалося зібрати лише 3 тисячі гривень, фонд вона не покинула, а поки займається лише собою і своїми дітьми.

До слова, у поліції про шахрайства Юлії Дейнеки почули від журналістів, бо ніхто із постраждалих до правоохоронних органів так і не звернувся.

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter