ТОП-5 сварок по-волинськи: чи пробачили віпи одне одного?

13 Березня 2016
Останню неділю перед великим пасхальним постом християни називають «прощеною» і мають традицію: просити одне в одного пробачення за все зроблене, сказане і навіть подумане.

«Таблої Волині» до прощеної неділі зібрав ТОП-5 найбільших публічних сварок, які сталися протягом року, та спробував дізнатися в їхніх героїв: чи простили вони одне одного.

Сварка №1. Олександр Товстенюк – Олег Величко

Телевізійні передвиборчі дебати кандидатів на посаду Луцького міського голови закінчилися справжньою сваркою. Та не політичних суперників, як це логічно могли очікувати, а – одного із кандидатів Олександра Товстенюка із ведучим ефіру, який також є генеральним директором телекомпанії «Аверс», Олегом Величком.

У підсумковому слові, оцінюючи результати дебатів, Олександр Товстенюк назвав телеефір «постановочним». Ведучий на це зреагував досить емоційно і словесна перепалка обернулася на справжню сварку.

Величко: Оскільки тут прозвучало таке, що ефір був постановочним… Я максимально старався… навіть одне було побажання в інтернеті: щоб пан Величко менше задавав запитань, я максимально старався і не задавав запитань…

Товстенюк: Олег Володимирович, ви спустилися уже нижче нема куди: до Саша-лікс (мова йде про сайт sashaleaks.com, на якому невідомі публікували файли зі зламаної електронної пошти Товстенюка, – Ред.), до сайта якогось незрозумілого…

Величко: Це не я спустився, це питання від людей. Ви можете зайти на сайт і подивитися…

Товстенюк: Я можу подивитися, але ви ж ведучий…

Величко: Це так само, як ви звинувачуєте облспоживспілку в 30 мільйонах, ви скажете, що Романюк дав мені п’ять мільйонів…

Товстенюк: Це – достовірний факт…

Величко: Що Романюк дав мені п’ять мільйонів?

Товстенюк: При чому тут «Романюк дав п’ять мільйонів»?

Величко: Якби це був не ефір і не ви, я б сказав… Сказав би, оцінюючи вашу поведінку і звинувачення в мій адрес…

Товстенюк: А я в ваш адрес звинувачень не кажу…

Величко: Ви якось будьте трохи старшим, чуть-чуть. Чуть дорослішим і чуть розумнішим…

Товстенюк: Харашо…

Величко: Поважайте хоча б мій вік і мій статус…

Товстенюк: А в чому неповага?

Величко: Ви – кандидат в луцькі мери. Перестаньте бути пацаном!


«Таблоїд Волині» розпитав в Олега Величка, чи була нагода поспілкуватися із політиком від часу того неприємного інциденту і, зрештою, потиснути одне одному руки.

«Подальших коментарів і спілкування на цю тему у нас не було. Безумовно, якийсь осад лишився, але, як каже Божа заповідь, треба прощати і забувати. Так що я не тримаю якоїсь злоби чи образи», – запевнив пан Величко.


Словесна перепалка ведучого із Олександром Товстенюком – із 36 хвилини

Сварка №2. Тарас Яковлєв – Юлія Вусенко

Лідери двох неформальних осередків волинської «Самопомочі» Тарас Яковлєв та Юлія Вусенко напередодні місцевих виборів посварилися.

Як заявив Яковлєв, до виборчих списків не включили жодного представника його ініціативної групи. Із цього приводу зібрали прес-конференцію, продемонстрували журналістам переписку із центральним офісом, де є підтвердження, що спершу в списку «Самопомочі» були одні люди, а ближче до виборів імена змінювалися.

Після гучних заяв про те, що його і його групу просто використали, Тарас Яковлєв розірвав стосунки з «Самопоміччю». До речі, у групі прихильників Вусенко такий крок Яковлєва назвали «хитрим відступом». На той час Тарас Володимирович уже був першим заступником міського голови – «порошенківця» Миколи Романюка, а у статусі аполітичного чиновника зберегти прихильність мера було б простіше.

Коли скандал розійшовся по газетах й інтернету, пані Юлії та панові Тарасу пригадали й давніший конфлікт. Обидва з’явилися в політиці під час парламентських виборів у 2014 році. Пані Вусенко, яка мала досить високі шанси потрапити в парламент, невідомі тоді спалили автомобіль. Приватні джерела стверджують, що Юлія Вусенко підозрювала можливу причетність до цього випадку саме Тараса Яковлєва…

Тим не менше, зараз секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко і перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлєв мають чимало робочих приводів для плідної співпраці, де старим непорозумінням – не місце.

«Я ні на кого і ніколи не тримаю зла! І всім раджу, бо то заважає жити повноцінно та відображається на нас! Але висновки роблю завжди. Пробачення прошу і навіть, іноді, зачасто, як на мене. Я не маю комплексів з цього приводу, тому, в першу чергу, за будь-якої незрозумілої ситуації, перепрошую перша, та не бачу в тому біди», – розповіла «Таблоїду Волині» Юлія Вусенко.


Відео прес-конференції Тараса Яковлєва, під час якої він заявив про вихід із «Самопомочі»

Сварка №3. Ігор Лапін – Петро Ластівка

Народний депутат Ігор Лапін звинуватив керівництво Волинського драмтеатру у корупції, торгівлі запрошеннями і ролями для акторів, а театрали у відповідь публічно зажадали від обранця вибачення, причому не звичайного а… на колінах.

Ігор Лапін на своїй сторінці у Facebook розповів, як перед концертом симфонічного оркестру «Резонанс» біля каси драмтеатру йому «втюхали» за 200 гривень запрошення, яке насправді мало бути безкоштовним.

«Стало зрозуміло, що я не перший і не останній, хто потрапив на цю наживку. Поспілкувавшись зі знайомими, я дізнався, що не так все добре не тільки з репертуаром, але й з політикою театрального керівництва: корупція, торгівля запрошеннями, купівля акторами місць у театрі та ролей, і ще багато чого іншого, що можна назвати прихватизацією», – написав Лапін.

І додав, що «керівництво явно «забило» на пряме призначення театру і пустилося в забіг торгівлі, влаштувавши у театрі ринок з продажу усього, що можна продати».

Незабаром в інтернеті з’явився «Відкритий лист Народному депутату України Ігорю Олександровичу Лапіну», підписаний художнім керівником театру Петром Ластівкою. Ластівка заявив, що звинувачення Ігоря Лапіна – «безпідставні і брутальні».

«Ви ж уникаєте зустрічі, ухиляєтесь від прямого контакту, бо розумієте, що безпідставно нанесли образу, морально принизили колектив, вчинили наклеп і за це маєте публічно вибачитись, а перед жіночим складом колективу стати на коліна. Ви були учасником революції Гідності, майте ж гідність нардепа і офіцера», – звернувся Ластівка до Лапіна.

«Таблоїд Волині» звернувся до обох поважних чоловіків, аби з’ясувати, чим закінчилася сварка. Та в учасників конфлікту – різна думка з цього приводу.

«Ми порозумілися, конфлікт вичерпано», – запевнив Петро Ластівка і відмовився від подальших коментарів.

Натомість Ігор Лапін виявився більш категоричним.

«Я вважаю його бездарним режисером. Людина має певні амбіції, ряд титулів – можливо, свого часу він і заслуговував на них – а зараз те, що він робить – самодурство. Він живе у своєму світі, хоче бути директором театру, бездарні спектаклі видає за вершину мистецтва», – не поскупився на оцінку професійних якостей режисера.

«Питання стосувалося корупції, а не особи Петра Ластівки. Тим не менше, Ластівка повважав за потрібне говорити від усього театру і опублікував свою думку на офіційній сторінці театру – його особисту сторінку ніхто б не читав. Тому ситуація набула розголосу», – пояснив Лапін.

Депутат каже, що на висловлювання режисера не образився, адже має до цього своєрідний «імунітет».

«Я належу до тих людей, які відкривають вранці інтернет, і якщо не прочитали про себе нічого поганого, починаю перевіряти пульс, чи ще живий. Я вже намив бурштину, наскупляв в Луцьку всі квартири, поставив в поліції угодних мені людей – що там ще я зробив? Навіть всього не пам’ятаю», – пожартував депутат.

Сварка №4. Галина Конах – Інна Кириченко

Джазовий колектив «Резус блюз» вирішив поекспериментувати із солісткою – на черговий концерт запросили поспівати Інну Кириченко. І все б нічого, та керівник гурту «забув» повідомити про це попередню солістку – Галину Конах.

«Про презентацію «нового гурту» дізналася з інтернету. Друзі, вкрай обурені, надіслали оголошення про подію. Я навіть не знала, що відповісти, адже не здогадувалася, що з'явився новий «Резус блюз». Олександр (Подзізей – клавішник гурту, – Ред.) частково натякав, що хоче мати музичний проект, де б грався виключно джаз у класичному розумінні цього слова й ніби натякав, що таких «добровольців» теж, ніби, знайшов.

Питання в іншому: чому я та гітарист й когорта наших колег і поціновувачів дізналися це з «світової павутини»? Зрештою, з Інною ми в прекрасних товариських стосунках, як і з Михайлом (Михайло Кузьмич - ведучий Волинського ТБ та бойфренд Інни Кириченко, - Ред.). Міші взагалі завдячую за піар-співпрацю, адже він один із перших реагує на всі творчі події у моєму житті, запрошуючи на прямі ефіри. Здивована, що жоден з них не озвався перед тим, як опублікувати новину», – розповіла тоді «Таблоїду Волині» Галина Конах.

Чи пробачили співачки одна одній за несподіваний виступ та різкі слова? Швидше за все – так. Чи помирилися до стану «усе, як раніше» – навряд.

«Люди, котрим таки вдалося образити, завжди прощені мною, підкреслюю, ЗАВЖДИ. Єдине, я з ними більше ніколи на маю справи, от і все!» – прокоментувала Галина Конах, а Інна Кириченко взагалі відмовилася пригадувати ту неоднозначну ситуацію.

Інна Кириченко: Галина Конах і "Резус Блюз" - це не одне ціле

Сварка №5. Ігор Гузь – Володимир Гунчик

Депутат-мажоритарник Ігор Гузь виступив у Верховній Раді з гнівною тирадою на адресу губернатора Волині Володимира Гунчика. Нардеп з трибуни вимагав у Президента України відставки очільника області, бо в іншому випадку «буде гаряче». Трихвилинний спіч про волинські «діла насушні» народні обранці слухали 25 листопада.

«Я хочу з цієї трибуни звернутися до Петра Порошенка. Від імені людей, які були на волинському Майдані прошу у Вас звільнити голову Волинської ОДА Володимира Гунчика», – заявив Ігор Гузь, активно жестикулюючи рукою.

Нардеп «інкримінує» губернатору не просто причетність до бурштинових воєн, а й їх імовірне «кришування». «В нас скоро будуть бурштинові республіки. Може ця людина в «темі» бурштину чи в долі», – зауважив слуга народу.

За словами Ігоря Гузя, очільник ВОДА є прихильником цензури в області і «затикає рот» місцевим ЗМІ. Обурило депутата і те, що глава області не хоче зібратися за круглим столом із нардепами з Волині. «З покійним Ігорем Єремеєвим нас було обрано 6 депутатів від Волинської області. За рік губернатор не зміг зібрати нас за робочим столом», – бідкається Ігор Гузь.

Нардеп запевнив Президента, що він не хоче розхитувати «човна», але якщо не буде радикального рішення – на Волині «стане гаряче». Ліміт часу для Президента Порошенка – один тиждень. «Все тільки починається», – написав Ігор Гузь на своїй сторінці у соціальній мережі, проанонсувавши продовження політичного блокбастеру.

Наступного дня Володимир Гунчик у відповідь зробив офіційну заяву. З його слів, нардеп так вчинив, бо оголосив йому ще тиждень тому «війну».

«Ситуація дуже банальна, адже «Народний фронт» програв усі вибори й підставив блок Петра Порошенка. Останньою краплею був Любомльський район, де поставили першим у списку кандидатів БПП Ігоря Торбу, за якого дуже просив Ігор Гузь. Коли БПП пройшов у раду, то він почав вимагати у мене, щоб його людину зробити головою райради. Ми довго дискутували, і Торба аж ніяк не виходив головою.

Заяву Гузя я сприймаю із неприємністю, але цілком спокійно. Я почитав його зауваження й з повагою віднісся, що я сьогодні «главний» по бурштину. Мені здається, що він, як завжди, – відчуває, що потрібно йти з влади в опозицію, й готується зайняти чергову партію», – прокоментував губернатор.

Наразі головне політичне протистояння в області – у фазі затишшя, проте, схоже, найцікавіше – ще попереду.

Ігор Гузь вимагає звільнити Володимира Гунчика
0

Читати ще

Коментарі

Док

Гузь явно піариться, а В

АСАВ

Йому ділянку на Веснянці не

сара

100 процентів про ділянку на

Петруччо

Підтримую тебе Саро

Александр

Галина однозначно осталась "в

Лучанка

«Я ні на кого і ніколи не

Ольга

Дуже прикро, що такі як

Валентина Морохова

Вусенко ганьба!!!

Олександр

Черговий раз переконуюся, що

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter