Після пропущених 9 голів у Луцьку фани «Металурга» мало не побили гравців

30 Листопада 2015
Після розгромної поразки з рахунком 9:1 в Луцьку в матчі 16-го туру української прем'єр-ліги запорізький «Металург» відчув на собі злість фанатів.

Вже наприкінці першого тайму на гостьовому секторі почався справжній демарш – фанати із Запоріжжя кинули з трибун фаєри. Деякі з них долетіли до поля, деякі – до лінії штрафного майданчика запоріжців. При цьому фанати скандували нецензурні речівки на адресу своєї команди, висловлюючи незадоволення безвольними поразками «Металурга».

Після п'ятого пропущеного гола вболівальники «Металурга» покинули сектор. Як виявилося, більшість із них дивилися другий тайм матчу в компанії з лучанами, на їх 17-му секторі.

Після гри фанати знову нагадали про себе, заблокувавши «Металургу» виїзд з «Авангарду». Відео «блокади» опублікував Вконтакте користувач з ім’ям Андрей Волков. Обережно – ненормативна лексика!