Анатолій Тимощук підняв руку на екс-дружину, – ЗМІ

18 Травня 2017
Відомий в недалекому минулому футболіст, лучанин Анатолій Тимощук застосував силу до дружини.

Про це повідомляє Експрес-онлайн із посиланням на дружину спортсмена, з якою нині він перебуває у процесі розлучення, Надію Навроцьку.

"Недавно трапився інцидент, – розповідає Надія Навроцька. – Толік приїхав до дітей, був агресивно налаштований. Не встиг зайти, як застосував до мене фізичну силу. Його зупинив охоронець, в сутичці розбив йому губу. Толік зізнався поліції, які дії вчинив проти мене. І ще написав заяву на охоронця, що той наче його побив. Але заява проти охоронця була пізніше відхилена прокуратурою, бо він просто стримував агресію. У той день поліція його спровадила, бо нормальна зустріч з дітьми за таких обставин була недоречною. Діти, налякавшись, побігли до кімнати і почали будувати барикади з іграшок – подумали, що тато приїхав забирати їх. Усе це є в протоколах".

Як стверджує Надія Навроцька, пізніше Тимощук спробував усе перекрутити: "Анатолій подав заяву до цивільного суду (а цивільний суд же не перетинається з кримінальними справами), що я начебто не дозволила йому побачитися з дітьми. Також Тимощук примудрився свідчити, що я його душила і що він був змушений їхати до лікарні. Тобто це були наче заяви двох різних Тимощуків. У суді йому пред'явили всі його попередні заяви і свідчення до поліції, в яких він визнавав, що застосовував проти мене фізичну силу. Його дві різні версії виглядають, як мінімум, дивно. Креатив російських адвокатів Толіка у німецьких судах не працює".

Додамо, що Анатолій Тимощук став третім зірковим українським футболістом, який застосував силу до дружини. Раніше подібні речі дозволяли собі Олександр Алієв та Денис Олійник.
0

Читати ще

Коментарі

віто

Хоч і вважаю Тимощука козлом

факт

Щось не хоцца цій мадамі

лучанин

Віто, дурна ж ти!!!!!!!

Сергій

Ох і дурна та екс-дружина

Хахаха

блювати вже тячгне від ваших

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter