Як у Луцьку роблять вивіски та друкують величезні афіші

17 лютого 2016

Рекламно-виробнича студія «Арт-Хаус» працює на Волині вже третій рік. Фірма має велику майстерню та офісне приміщення за адресою Карбишева, 1 у Луцьку. Студію «Арт-Хаус» заслужено вважають лідером західного регіону з виробництва рекламних носіїв. Безліч вивісок, стендів, вітрин, табличок, афіш та плакатів, які ви можете бачити у різних містах України, зробили саме вони. Це і літерні назви маленьких магазинчиків, і величезні вивіски зі світлодіодною підсвіткою, як-от у мереж магазинів «Наш Край» чи «Колібріс». Про аспекти роботи рекламно-виробничої студії розповів директор підприємства  Андрій Чаптиков.

«Спеціалізацію нашої студії можна умовно поділити на три напрямки: зовнішня та внутрішня реклама, широкоформатний друк, лазерна, фрезерна порізка та гравіювання. Ми надаємо дуже широкий спектр послуг – від виробництва дрібної сувенірної продукції до друку будь-якого формату та виготовлення вивісок будь-якої складності та конфігурації», – розповідає Андрій Валерійович.

Тут працюють як із бренд-буками зі вже затвердженим фірмовим дизайном великих корпорацій, так і з індивідуальним клієнтами, для яких розробляють все, починаючи від дизайну й закінчуючи монтажем на самому об’єкті. «Нашими клієнтами є й великі компанії, й прості підприємці чи фізичні особи. Ми працюємо з такими відомими брендами, як «Наш край», «Колібріс», «Нова пошта», «Пан Курчак» та багато інших», – каже Андрій Чаптиков.

 Таку вивіску у «Арт-Хаусі» можуть виготовити за день Таку вивіску у «Арт-Хаусі» можуть виготовити за день
 Директор підприємства Андрій Чаптиков демонструє продукцію виготовлену для «Пан Курчак» Директор підприємства Андрій Чаптиков демонструє продукцію виготовлену для «Пан Курчак»
 На підприємстві створюють й такі дивовижі На підприємстві створюють й такі дивовижі
 Студія надає дуже широкий спектр послуг – від виробництва дрібної сувенірної продукції до друку будь-якого формату та виготовлення вивісок будь-якої складності та конфігурації Студія надає дуже широкий спектр послуг – від виробництва дрібної сувенірної продукції до друку будь-якого формату та виготовлення вивісок будь-якої складності та конфігурації
 3D-пазли, виготовлені у студії «Арт-Хаус», скоро надійдуть у продаж 3D-пазли, виготовлені у студії «Арт-Хаус», скоро надійдуть у продаж
 Працівниця демонструє, як виглядатиме майбутня вивіска Працівниця демонструє, як виглядатиме майбутня вивіска
 Бізнес академія практичного менеджменту «PMBA» має бути задоволеною Бізнес академія практичного менеджменту «PMBA» має бути задоволеною

Нещодавно фірма почала нову сторінку своєї діяльності. Силами рекламно-виробничої студії «Арт-Хаус» оновили інтер’єр піцерії «Тарантелла», що на проспекті Волі, 9. Всі деталі внутрішнього оформлення виготовлені з фанери або з дерева. Підприємство також виготовляло меблі та елементи дитячого куточка й друкувало шпалери.

Переваги співпраці зі студією «Арт-Хаус» оцінили вже чимало замовників. Основними плюсами є терміни виробництва та ціна, якими підприємство тішить клієнтів. Справа в тому, що фірма забезпечена власним високоякісним обладнанням, відтак замовлення не передається «в треті руки» й клієнт не переплачує. Працівники «Арт-Хаусу» працюють з двома широкоформатними принтерами, фрезерно-розкрійним станком з робочою площею 2х3 метри та лазерним станком.

 Майже готові елементи інтер’єру Майже готові елементи інтер’єру
 Така поштова скринька Така поштова скринька
 Замовлення для піцерії «Тарантелла» Замовлення для піцерії «Тарантелла»
 Фрезерно-розкрійний станок з робочою площею 2х3 метри Фрезерно-розкрійний станок з робочою площею 2х3 метри
 Широкоформатний принтер якраз друкує афішу до 8 березня Широкоформатний принтер якраз друкує афішу до 8 березня
 У розпорядженні студії – два потужних принтери У розпорядженні студії – два потужних принтери
 Процесом друку керують з операторної Процесом друку керують з операторної
 Фрезерна порізка Фрезерна порізка
 Точні й рівненькі лінії Точні й рівненькі лінії
 Основа під майбутню вивіску Основа під майбутню вивіску

Машини виконують роботу з максимальною точністю та дотриманням усіх вимог. Однак, не можна не звернути увагу й на людський фактор. У майстерні студії працюють лише професіонали з чималим досвідом, у офісі компанії – дизайнери та інженери з вищою технічною освітою. До речі, цікавий момент – у рекламно-виробничій студії «Арт-Хаус» працює аж вісім Андріїв. Тож коли кличуть одного, на допомогу готові прийти одразу всі вісім.

«У роботі з клієнтом наше основне завдання – не більше заробити, а дати замовнику те, що найбільш відповідає його потребам. Зараз такий час, коли клієнти не готові замовляти найдорожче, тому важливим є вміння знаходити золоту середину», – каже Андрій Чаптиков. Він розповідає, що часто підприємці згадують про вивіску за тиждень до відкриття закладу, найбільш це стосується початківців. Тож у «Арт-Хаусі» знають, що таке робота у стислі терміни. Будь-яке підприємство починається з назви, тому важливо довірити її оформлення професіоналам.

 Малюнок для гравіювання та вирізування задається через комп’ютер Малюнок для гравіювання та вирізування задається через комп’ютер
 На обладнанні встановлюються відповідні параметри На обладнанні встановлюються відповідні параметри
 Лазерне гравіювання Лазерне гравіювання

+1
+2
-1

Коментарі

Респект Чаптикову! Він умнічка і просто хороша людина.

Хороша фірма ! Дуже приємна людина Андрій, а ціни в середньому дешевші, ніж по місту !

А чому Колібріс не виділено Жирним шрифтом?

Дівчата, хтось знає, чи одружений він?

Надійні партнери! Завжди якісно і вчасно!

Рекомендую всім цю фірму ...Вони найкращі!

Додати новий коментар