У Луцьку з’явилось більше 30 нових графіті

13 червня 2016

Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ

Графіті-фестиваль «Алярм» відбувся у Луцьку. Протягом 11-12 червня райтери зі Львова, Івано-Франківська, Рівного, Одеси, Києва, Сум та інших міст України розмальовували стіни у районі авторинку на вулиці Єршова.

За результатами дводенної роботи з’явилось більше 30 нових графіті. Також художники провели лекції на теми «Графіті/постграфіті. З субкультури до попкультурного феномену. Презентація світових, українських та персональних практик», «Lutsk Old School Graffiti (кінець 90-х початок 2000-х) 3F RD (GZIBE & ORBIT aka PAM_ONE)», «Graffiti vs Streetart». 

Після лекцій організували скетч-батл, а на завершення художники з майже усієї України розважались на афтепаті у клубі «Майдан».

Як розповідає організатор фесту графіті-художник Андрій Присяжнюк (And), у рамках «Алярму» протягом літа створять ще кілька робіт у місті, а невдовзі презентують яскравий відеозвіт фестивалю.

+1
+7
-1

Коментарі

Покажи що ти намалював - я скажу хто ти(((

на те ти й перехожий))
йди собі далі...

Перехожий не один пройшов, хто звернув, хто забув... худмалярмсрат залишився(()

Запрошую графітчиків свою майстерність випробувати на дитячому майданчику садка 28. Будемо вам раді.

Круто що у Луцьку проводяться такі заходи і що є люди яким це не байдуже. Хочеться щоб у зображеннях з'явився зміст. Що ви хотіли тим малюнком сказати? Бенксі чому крутий, чому він подобається не лише професіоналам а й пересічним перехожим, бо в його роботах є Зміст!

Для всіх,в тому числі для Дззз, граффіті та стріт арт це дві різні речі. Бенксі це не граффіті художник, це стріт-арт художник і єдине що пов'язує його з граффіті це те що він малює аерозольною фарбою і ще деякі незначні речі.
Граффіті саме по собі я надіюсь ви розумієте не мусить мати в собі ніякого змісту. Граффіті художник зазвичай малює свій псевдонім і робить це виключно для себе і таких самих як він, так як тільки такий самий граффіті художник може по справжньому оцінити граффіті, стиль букв, кольори і т.д.
Підсумовую, оскільки це граффіті фестиваль, очікувати тут пташок,портретів і політичних трафаретів не потрібно:) хоча навіть на цьому фестивалі було багато зразків стріт-арту:)

Дякую за роз'яснення) То фестиваль присвяченний підписам, хто краще напише свій псевдонім))) То такий вид самолюбування, де Вася , Коля і скажімо Саша так написали свій псевдонім щоб ніхто не зрозумів, щоб як найкраще зашифрувати слово із трьох букв . Я чогось наївно думав що графіті художники хочуть зробити прекрасніше місто де вони живуть а ви просто хочете вимахуючись написати що Тут Був Вася! Сумно....

Суть классичного граффіті заключається по великому рахунку саме в тому щоб краще та креативніше написати свій псевдонім,так історично граффіті почалось і зберегло свою ідею по сьогодні. (Це по крайній мірі двигун конкурентності. ) (звичайно часто також використовується додаткова графіка, персонажі і т.д)
На рахунок міста, мені здається граффіті його прикрашає. Багато людей зі мною погодяться.

p.s тут був Вася :)

Треба зробити на гаражі малюнок

Додати новий коментар