У Луцьку відбувся кастинг на конкурс «Міс Волинь 2017»

21 Квітня 2017
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ

Відбувся кастинг на конкурс краси «Міс Волинь 2017». Дівчат відбирали вчора, 20 квітня, у лаундж-барі «Bengale».

Як розповіла «Таблоїду Волині» очільниця модельного агентства «MZM Models» Марина Занюк, цьогоріч дівчат прийшло небагато. Однак, таку ж картину відзначає й оргкомітет конкурсу «Міс Україна 2017» у всіх регіонах країни.

На кастингу у дівчат заміряли ріст, вимірювали параметри та фотографували. Такий же кастинг відбувся нещодавно у Володимирі Волинському. Всього у конкурсі «Міс Волинь 2017» візьмуть участь 13 дівчат.

Сам конкурс, який відбудеться вже завтра у тому ж таки лаундж-барі «Bengale», складатиметься з трьох частин: дівчата дефілюватимуть у одязі бренду «Kuma», купальниках та вечірніх сукнях від дизайнерки Анни Дідух.

Переможниця конкурсу «Міс Волинь 2017» буде допущена до кастингу на «Міс Україна 2017». Вже до початку травня оргкомітет відбере 50 красунь, які змагатимуться за цей титул.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу tabloyid@gmail.com.
0

Читати ще

Коментарі

Міска

О, хоч буде новий "рідний"

Додати новий коментар