«Спокусливий агент Андрійчик» з Волині допомагає Фреймут інспектувати українські міста

02 Листопада 2016
Журналіст із Нововолинська Андрій Кравченко разом з телеведучою Ольгою Фреймут перевіряє якість життя в українських містах.

Телеканал «1+1» запустив оновлену версію програми «Інспектор Фреймут». Проект, що має назву «Новий інспектор Фреймут. Міста», вже вийшов в ефір. Тепер телеведуча Ольга Фреймут та екс-ведучий “Голосу народу” Андрій Кравченко комплексно перевіряють якість життя в містах України, пише БУГ.

Інспекції міст відбуватимуться за п’ятьма критеріями: освіта, медицина, безпека, харчування та життя еліти (влади). Команда вже проінспектувала місто Хуст Закарпатської області.

[caption]
Екс-ведучий проекту інтернет-видання “БУГ” “Голос народу” Андрій Кравченко разом з телеведучою Ольгою Фреймут перевіряє якість життя в українських містах[/caption]

У першому випуску «Новий інспектор Фреймут. Міста» агент Кравченко намагався спровокувати Заслуженого вчителя України – працівницю однієї з калузьких шкіл.

“Напередодні ми заслали до Олесі Василівни нашого таємного агента, хлопця із нестерпним характером, але надзвичайно мудрого, і він провокував вчительку. Мені було цікаво, яка ви поза кадром і чи високі у вас моральні принципи”, – розповіла Фреймут педагогам.Донедавна Андрій Кравченко, якого Ольга Фреймут називає ніжно «спокусливий агент Андрійчик», піднімав цікаві теми в рамках проекту інтернет-видання “БУГ”.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter