Показали, якими були два ефіри наймасштабнішого музичного проекту Волині

30 березня 2017

Нещодавно у Луцьку стартував спершу грандіозний кастинг, а за ним і перші ефіри музичного телепроекту «Weplus Music Awards».

Журі проекту обрали 12-ку найкращих співаків весняного сезону, які вже майже місяць борються за перемогу.

У першому шоу учасники виконували англомовні хіти, розкриваючи свої танцювальні здібності та акторську майстерність. А от глядачі другої програми, мали змогу поринути в атмосферу «пісень наших батьків».
На жаль, не всі учасники виклались по максимуму, через що троє з них покинули проект. Інші ж учасники, які залишились у проекті, продовжують змагатися за головні призи, а саме: музичний тур по трьох країнах Європи, грошова винагорода, відпочинок на 7 днів в Закарпатті, запис пісні на студії звукозапису «MarkovRecords». Усі ж інші учасники гарантовано отримають подарунки від косметичної продукції «MR.Scrabber».
 
Організатори запрошують переглянути наживо третій випуск шоу 1 квітня о 17:00 по вул. Набережна, 4 (готель Світязь). Цього разу звучатимуть хіти в стилі Rock. Також нагадують, що вже скоро усі етапи проекту можна буде побачити на блакитних екранах. 

+1
+9
-1

Коментарі

Скільки можна рекламувати тих сектантів? Ні, я не проти конкурсу, тільки за, ну але не можна організуватись без ми+(а точніше Асамблея Бога) називайте речі своїми іменами! Затягують наївних підлітків солодким і чаєм о 16.00 по четвергах, а потім вимагають перехрещуватись! Батьки аууу.. просніться, слідкуйте за своїми дітками, це небезпечно! З ними потрібно боротись, а не рекламувати!

Та, нехай краще "наївні підлітки" бухають на лавці...
Ніхто нікого не змушує "перехрещуватись".
Навпаки дітям і підліткам є чим зайнятись, розвиваючи таланти. Цікаво, а чи є така альтернатива у інших? Крім ми+ ?
Як мені відомо цей конкурс на всю Волинь один!

От через те що батьки забороняють ходити на такі проекти та в ми+, так багато ігор типу"синий кит" і тому подібне а і як було вище сказано бухають на лавках. Хто ще дає альтернативу молоді та підліткам???? Немає більше такого на Волині? Тому ми маємо дякувати ми+ за ті справи які він чинить

От через те що батьки забороняють ходити на такі проекти та в ми+, так багато ігор типу"сини

Лучанка, а тебе що заставляли перехрещуватися? так говориш ніби з власного досвіду. ану роскажи більше!

Без ми+ це організовувати не можливо тому що організовує це Ми+ =)
тупіца.

Класний конкурс! Чудова організація))

ПРИПИНІТЬ ВИДАЛЯТИ КОМЕНТАРІ!!!!!!

Колись подібні репліки говорила одна мама дівчинки, яка відвідувала Ми плюс, відмовляючись самій же прийти і переконатись, що це чудова організація. І нажаль дівчина перестала ходити. Через два роки коли їй виповнилось 16, та сама ж мама позвонила із проханням: "Рятуйте дитину, вагітна від 30-літнього мужика, який щойно вийшов із тюрми, веде аморальний образ життя... коли два роки, тому мамі намагались пояснити, запрошуючи на зустріч, її відовдіь була (дослівно переповідаю): "Нехай краще стане повією".... висновки робіть самі дорогі друзі!!!

Яка поєздата баєчка. Самі придумали чи якийсь із сюжетів "Говорить Україна" підказав?

Слідкуйте за лексикую, а історія не видумана... і таких безліч.

Таблоїд, чому видалили комент, а із нецинзурною лексикою залишили?

Які ж є всетаки тупі і вузькозорі люди
Ви дивитесь на цей світ через вузьку щілинку, і вважеєте, що ви все розумієте...
Та ви подивіться на свої нещасливі сім'ї, пропащих дітей і їх спасайте
Для чого несвідомо винити цю організацію в тому, що вони затягують підлітків?
та хай краще живуть в цьому гнилому світі, де ментальність диктує ті правила, про які колись і говорити стидно було колись
Гнилі люди скрізь...
І що поганого, коли ця організація хоче вкласти щось хороше в цих людей, реалізувати їх?
А змінюватись, спілкуватись з ними і мінятись - вільний вибір кожного, хто прийде

Ми говоримо за адекватних людей і дітей, які за різних обставин попадають під вплив цих сектантів. Думаєте вма єдиний конкурс на Волині? Просто є фінанси в даної релігійної організації, самі знаєте звідки, щоб належним чином зробити собі рекламу для охоплення більшої аудиторії. Просто висловила свою думку щодо реклами на Таблоїді, яку переглядають тисячі волинян, тим самим наражаючи себе на небезпеку. Чому ховаєтесь під назвою "ми+"? Так і пишіть організовує асамблея Бога, а то вводите в оману людей.

А видумувати супер геройські історії у вас прекрасно виходить. За такі таланти вас би з радістю взяли на російське телебачення.

Є громадська організація, а є церква. Те що має право робити організація по статуту затвердженого державою, вона і робить, а саме: приліплювати моральні ціності сконцентровані на різних джералах і в тому числі Біблії. На рахунок історій не видумка, за 14 років діяльності це одна з історій. І на завершення: проаналізуйте країни де поширине християнство: там успіх, процвітання, економічна стабільність, а там де язичництво чи ідолопоклоніння, - там прокляття! Слава Богу, що в нашій країні найбільшу соціальну робота ведуть власне християнські організації тому і віра є, що в нашій державі ВСЕ КРАЩЕ ПОПЕРЕДУ!!!

Я згідна з вами на всі 100% .Хто буде нести християнські цінності, як не церква. А от якими методами, то не має значення, чи через громадські організації чи різні конкурси.

Для зрівняння навіть та сама Корея...
і доречі в Південій Кореї здебільшого протистанти, на вашій мові "сектанти", щодо Північної зверху хтось написав влучний комент "дивитись на світ через вузьку щілинку"... а ще гірше без Бога, бо на Нього табу від "великого" лідера. Тому люди живуть в прокляті.
Тому "лучанка" приведіть себе в порядок і до зустрічі на WMA )) P.S. Щодо історій... доказувати тут не бачу суті, тому запрошуємо на особисту зустріч в Ми плюс. Завітайте, запросіть любого з волонтерів або ж керівництво і вони Вам наведуть факти... там люди не злі і не з такими зустрічались) самі більші противник в майбутньому ставали кращими друзями, це доречі теж факт...

Щоб робити будь-які висновки про нав'язування і "сектантів", сходіть спочатку і переконайтесь. Або почитайте про деструктивні психотехніки - і тоді сходіть, переконайтесь, що там цього дійсно немає.
Чому це організовує МИ+? Тому, що може. Ці люди реально роблять щось для талановитої молоді. Можете краще? Зробіть.
Всі вічно критикують тих, хто щось робить. Стандартно, тих, хто не висовується - і не критикують.
Добре, що світ тримається не на критиках, а на активістах.

Додати новий коментар