«Пікардійська Терція» у Луцьку довела глядачів до сліз

14 Грудня 2016
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ

Пошановувачі творчості відомого акапельного гурту «Пікардійська Терція» мали чудову нагоду послухати нову концертну програму під назвою «Лети…», яку артисти презентували 13 грудня у Волинському драмтеатрі.

Виступ відомих виконавців відбувся у рамках всеукраїнського туру. Лучани із задоволенням слухали і улюблені старі хіти, і нові композиції, які, безумовно, припали глядачам до душі.

Під час дійства учасники гурту згадали про події в Україні й подякували присутнім у залі учасникам АТО за те, що вони мужньо оберігають нашу Батьківщину. Коли ж залунав гімн Майдану «Гей, пливе кача…» у виконанні «піккардійців», глядачі піднялись зі своїх місць та не могли стримати сліз.

Наприкінці вечора артисти подякували глядачам за теплий прийом та зізналися, що приїздять до Луцька, ніби додому.

Соліст гурту Андрій Капраль побажав усім присутнім Божого благословення, миру, здоров’я та процвітання.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу tabloyid@gmail.com.

0

Читати ще

Додати новий коментар