Олег Скрипка дорогою на Волинь згубив оркестр

14 Листопада 2017
Текст: Інна СЕМЕНЮК
Фото: Юлія ФІЛІРОВСЬКА


Концерт Олега Скрипки у супроводі Національного академічного оркестру народних інструментів, який відбувся у Луцьку 13 листопада, розпочався своєчасно, але несподівано.

Дійство почалося із того, що співак вийшов на порожню сцену і заявив, що дорогою до Луцька «загубив оркестр», тож виступатиме один із гітарою.

Глядачі були спантеличені, але за мить піднялися куліси, за якими сидів НАОНІ-оркестра. Публіка гучними аплодисментами зустріла виконавців.Олег Скрипка анонсував, що у ході концерту виконає давні та сучасні романси. На сцені прозвучали народні пісні в оригінальній інтерпретації фронтмена «ВВ» і такі його хіти, як «День народження» та «Галю, приходь». Кожна пісня завершувалася шаленими оваціями залу. Деякі глядачі підтанцьовували, сидячи на кріслах, а в останніх рядах – і стоячи, та підспівували усі. У залі вирував запальний драйв, звідусіль лунало «браво».

По-особливому у супроводі оркестру народних інструментів прозвучала рок-композиція «Пісенька».

«Коли далекого 1986 року я приїхав в Україну за три тисячі кілометрів з Півночі Росії, з цієї пісні ми почали грати український рок. Коли диригент НАОНІ Олег запропонував зіграти цю пісню, було несподівано: це рок, вона не зовсім у форматі академічного оркестру. Але ми її зіграли і виявилося непогано. Адже ці музиканти, хоча й присвятили своє життя народній музиці, вони у серцях рокери», – розповів співак.

Особливо щемним був той момент концерту, коли Олег Скрипка подякував запрошеним та присутнім у залі бійцям АТО за надану можливість провести цей концерт.

«Завдяки цим хлопцям ми можемо виступати на цій сцені, мирно жити», – сказав співак, після чого підвівся весь зал і стоячи аплодував атовцям.

«Я прошу глядачів увімкнути ліхтарики. І нехай ці десятки вогників побачить небесна канцелярія і пошле на нашу землю гармонію, любові мир. Щоб наші хлопці, які воюють, скоренько повернулися додому здоровенькі, ціленькі і з перемогою».Олег Скрипка також подякував оркестру народних інструментів за те, що вони дали пісням з його репертуару «масштаб і глибину, історичність», а також глядачам побачити і почути звучання незвичайних інструментів, які вони, можливо, досі ніколи не чули.

У перервах між піснями Олег Скрипка поділився творчими планами. Наразі він репетирує з НАОНІ стародавні українські колядки і пообіцяв, що невдовзі приїде з цим концертом і до Луцька.


***
Використання без дозволу "Таблоїда Волині" заборонено.
0

Читати ще

Коментарі

Катерина

Останнє фото з драмтеатра ім.

Юлія

Ні, це фото із луцького

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter