ZOO: Ноа - домашній улюбленець Осіпових

08 Квітня 2015
«Таблоїд Волині» уже писав про кабінети, автопарки та родини відомих волинян. Проте під секретом залишалися ті, кого ми звикли називати братами нашими меншими – домашні тваринки, котрі не рідко стають повноправними членами родини. Відтак, ми вирішили не оминати увагою і їх.

Першовідкривачем рубрики «ZOO» став алабай на ім'я Ноа.


Три роки тому песик (якщо можна так назвати цього велета), обрав собі родину. Так, він поселився у Андрія та Ірини Осіпових.

Як розповідали господарі, Ноа – це подарунок, який швидко виріс від маленького пухнастого ведмедика до велетенського собаки. Їм’я для алабая вигадали діти. Власне, саме з дітьми Ноа підтримує найтісніший зв’язок, адже не дивлячись на лякаючі розміри, пес дуже лагідний і добрий, любить ласку.


Попри добрий характер Ноа і те, що він ніколи нікого не кусав, люди його бояться. І не дивно, адже деякі представники цієї породи сягають одного метра заввишки, тому з легкістю можуть перестрибнути будь-який паркан. Через це улюбленець Осіпових гуляє лише під наглядом.


Зараз Ноа живе у селі в мами Ірини, адже у квартирі тримати собаку таких габаритів вкрай важко. Але господарі часто навідуються до нього, чому пес дуже радіє.


Ірина Осіпова розповіла, що Ноа має волелюбивий характер.

«Ноа весь час намагається втекти з подвір'я і погасати сільськими вулицями. Нещодавно йому вдалось вилізти на будку і підстрибнувши, проборатися назовні через шпарину під стелею вольєру. Довелось його ловити. Але втриматись від сміху було важко - він так відчайдушно ліз на свободу», - розповіла Ірина.Автор: Олена ГОРЄЛКІНА
0

Читати ще

Коментарі

Алла Ткачук

Супер!!! Ви молодци!

Додати новий коментар