Луцький чиновник встановив особистий рекорд із бігу

25 вересня 2017

Екс-заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради Юрій Моклиця встановив особистий рекорд із бігу.

Чоловік біг три години без перерви, про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні встановив особистий рекорд із бігу за часовим параметром (три години без 5-ти хвилин безперервного бігу). Рухався не швидко, вийшло десь 28+ кілометрів, але місця, які я вибрав для пробіжки, мегакрасиві", - каже бігун.

Стартом і фінішем стала "Земля коней" - надзвичайне місце в селі Котів біля Луцька. Далі - Звірівське кільце, а це десь 20,5-21 км.

"Півмарафон", - зауважив Юрій Моклиця та висловив подяку Юлії Буленко за допомогу в організації цього дійства.

"Це справді було дійство, бо для місцевих мешканців я став непоганою атракцією погожого суботнього вечора", - жартує екс-заступник міського голови. 

+1
-1
-1

Коментарі

Як на мене в укр. мові є відпьвідники слів атракція і респект. Думаю з повагою до мови потрібно було б вживати їх

Тренуються втікати з награбованим

Критерієм роботи чиновника не є біг! Пан Моклиця нічим особливим не вирізнився із когорти молодих заступників останнього мера. На жаль, люди не зрозуміли, куди вони попали. Селфі в горах, біг на місці, метушня з кіосками - ось чим увійшли в історію ці молоді хлопці...

ДлЯ чого ці дешеві понти . Краще би він 3 роки попрацював без вихідних на благо міста. А то 3 години бігу. А журналістам нема про що писати? Проблем наболілих нема? Ви вже всім набридли моклиці,киці,шмиці,поліщуки,вусенки,нестеруки, довбодятел - політрук пустовіт.Ви як гнила виразка на тілі міста. Вас давно пора вже видалити на смітник,щоб і не смерділо вами. Дайте місту спокій. Ми вже усі ситі вашою турботою

Додати новий коментар