ЗаКаЗуХа: щирі вітання для Валентини Кушнірук

05 Грудня 2017
Сьогодні День народження святкує одна з найрозумніших та наймудріших білявок Волині, Генеральний директор компанії «VolWest Group» Валентина Кушнірук.

Відповідальний керівник, уважна дружина та дбайлива матуся – саме так відгукуються про пані Валентину її колеги та близькі люди. А ще ця спокійна та виважена білявка – справжня чарівниця, бо, мабуть, тільки магією і величезним терпінням можна підкорювати серця підлеглих-чоловіків та тримати свій колектив у тонусі й бадьорості.

«Таблоїд Волині» та «СіD Media Group» приєднуються до численних вітань, які сьогодні лунають для Вас, Валентино, і зичать міцного, як кремінь, здоров’я, успіхів у всіх починаннях та надійної опори та підтримки від оточуючих.

Нехай нові ідеї спалахують та горять яскраво, як свічки на іменинному торті. Хай кожен день приносить щось цікаве та емоційне! Хай у всіх сферах життя панує взаєморозуміння! І, звісно ж, хай усі чоловіки навколо не забувають, що ви – не лише керівниця, а в першу чергу жінка! Тож квіти, цукерки і милі приємності ніхто не відміняв! )))) Зі святом Вас!

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter