ЗаКаЗуХа: Королеві картонного царства від вдячних підлеглих

19 Травня 2017
Сьогодні перший кругленький ювілей відзначає фірма «Луцьккартону», яка у буквальному сенсі огортає все наше місто і вже давно стала улюбленим місцем, куди поспішають перед святами чи визначними подіями, або ж просто, потішити себе гарною скринькою чи навіть справжнім ляльковим будиночком.

З нагоди свята колектив «Луцьккартону» вітає власницю, Колеснік Юлію Євгеніївну, з тим, що уже 10 років під її мудрим керівництвом підприємство з маленького несміливого дитяти виросло у прудкого та енергійного школяра, який уже має вдосталь сил, що рости й надалі, та перед яким відкривається сила-силенна нових можливостей.

«Перш за все хочемо подякувати Юлії Євгеніївні за клопітку працю, мудре керівництво, заохочення та підтримку у в усіх починаннях.

10 років – це не лише ювілей, це немалий проміжок часу, за який Ви зуміли досягнути лідируючих позицій на ринку тари та упаковки. Весь колектив вітає Вас з цим успіхом і бажає, щоб наша фірма не зупинялась на досягнутому, а під Вашим керівництвом в усіх нас перспективне майбутнє.

Бажаємо Юлії Євгеніївні та її рідним міцного здоров`я, сімейного затишку, щирих та відданих людей поряд. Нехай прагнення до лідерства та вершин ніколи Вас не покидає. Завжди залишайтесь мудрим керівником, прекрасною, люблячою матусею, щирою та відкритою людиною, яка завжди іде на зустріч та приймає найкращі рішення», - зичать пані Юлії усі працівники фірми.0

Читати ще

Коментарі

Люда

Вони ж ніби тільки торік

Анонім

Торік відкрився Магазин

Додати новий коментар