«Волинська фондова компанія» гучно відсвяткувала ювілей

14 Лютого 2018

Фото: Юлія ФІЛІРОВСЬКА

«Волинській фондовій компанії»
ось уже 25 років довіряють аграрії з усіх куточків України. ВФК – агропартнер, який налагодив співпрацю з десятками іноземних корпорацій і став офіційним дилером світових виробників передових технологій.Свій солідний ювілей компанія відсвяткувала 9 лютого в ресторані «Gosti». Окрім великого та дружнього колективу, а це більше 160 людей, до святкування приєдналися численні партнери компанії: відомі українські аграрії, представники корпорації AGCO, очільник Департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА, представники банків-партнерів та багато інших поважних гостей.

За давньою українською традицією святкування розпочалося з молитви та благословення від святих отців Собору Святої ТрійціУрочисто відкрив свято генеральний директор «Волинської фондової компанії» Олександр Спященко.

«25 років… Навіть складно уявити, що пройшло стільки часу від дня створення компанії. Мене часто запитують: які головні цінності компанії, що ми здобули за період свого існування? Найголовніших цінностей декілька – це наш колектив, наша команда професійних і компетентних людей, внутрішні відносини і, звичайно, відносини з нашими партнерами, з компаніями, які з нами співпрацюють. Це найголовніший капітал, який ми напрацювали. І я думаю, якби ми ставили інші цілі, то не святкували би 25 років діяльності.

Щодо історії, то різні були етапи. Ми лише трішки молодші за незалежну Україну, тож разом із нею нам доводилося переживати буремні часи, різні періоди, коли змінювалися правила життя, правила гри, правила роботи, законодавство. Зміни продовжуються і зараз. На щастя, нам завжди вистачало терпіння, мудрості, зваженості в прийнятті рішень, і час, як головний суддя, показує, що ми все робили правильно», – розпочав Олександр Спященко.«Наші партнери чекають від нас ще більше знань, умінь, ініціативності. Звичайно, впевненість наших партнерів у нас – це те, що даватиме нам можливість розвиватися, вчитися та рухатися вперед», – наголосив генеральний директор компанії.

Комерційний директор ВФК Юрій Голіков розповів про позитивний імідж підприємства, зокрема, й те про те, що численні працівники, друзі та партнери компанії віднайшли час, аби відзначити ювілей ВФК, адже «найцінніше, що ми маємо, – це час».«Я скажу, що 25 років – дійсно хороший привід для святкування. Можна безмежно розповідати про те, які ми класні, як ми успішно розвиваємося, які маємо офіційні плани, я як фінансовий директор можу багато часу оперувати цифрами, але хочу наголосити, що про наявність хорошої піднесеної атмосфери в колективі свідчить уже те, що ми всі, не шукаючи ніяких відмовок, змогли зібратися разом, аби відсвяткувати наше 25-річчя», – звернулася до присутніх фінансовий директор ВКФ Наталія Швець.«Ми сьогодні маємо стресостійкий, творчий, динамічно зростаючий колектив підприємства. Наша команда, грамотна і кваліфікована, зосереджена на досягненні високих результатів. Сьогодні в нас є потужна команда спеціалістів по напрямку запасних частин із її незмінним багаторічним керівником Віталієм Яслинським, команда досвідчених сервісних інженерів, яких очолює молодий і амбітний керівник Іван Петренко. На території Волині вже функціонує перший п’ятизірковий сервісний центр, який виконує складні ремонти сільськогосподарської техніки. Це підприємство очолює Іван Іванишин. Окрім того, такі центри в нас працюють у Житомирі та Хмельницькому. Тож наше підприємство, якому виповнилося 25 років, зосереджене на успішній роботі та співпраці з усіма нашими партнерами», – розповів заступник генерального директора з післяпродажного обслуговування Валерій Дудар.Директор департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації Юрій Горбенко поділився, що йому надзвичайно приємно долучитися до відзначання ювілею компанії.

«Приємно, що саме волинську компанію визнають у всій Україні», – гордо поділився почесний гість та побажав ще більшого визнання.Директор департаменту агропромислового розвитку вручив Олександру Спященко почесні грамоти за багаторічну відмінну працю та вагомий внесок у розвиток області.

«Із самого дитинства знаємо відому приказку: хвала лукам, що пахнуть хлібом. Скільки потрібно праці, щоби цей хліб виріс, дозрів, був спечений і дійшов до нашого столу. І він потрібен постійно. І саме «Волинська фондова компанія» є одним із головних фундаторів, який стежить за тим, щоб цей хліб був добре оброблений, гарно зібраний, збережений і доставлений», – промовив запрошений священнослужитель.На святкування 25-річчя ВКФ прибули її працівники зі всієї України: Полтави, Вінниці, Дніпра, Житомира, Києва, Хмельницького та Одеси. Також прибули партнери, клієнти компанії (представники корпорації «Agсo»­­­­, Ощадбанку, компанії «Глорія») та аграрії з Волинської та сусідніх областей: Євген Дудка, Іван Смітюх, Віктор Кухарчук, Володимир Голуб, Євген Мовчан,Олександр Шумський, Гор Карибян та Ігор Павлович.

Ведучим заходу був відомий шоумен та радіоведучий Дмитро Чекалкін. Розваги організувало агентство святкових подій «Be Happy».Танцювали гості під композиції у виконанні відомого волинського гурту «Резус-Блюз», а справжньою родзинкою вечора стало неймовірне LED SHOW. Окрім того, всі присутні змогли насолодитися професійною грою на саксофоні Ігоря Рудого, вокалом Вікторії Михайлець, композиціями чоловічого квартету «Luciano», а також виступами шоу-балетів «Lavita»та «EliteDance».


Кожен, хто завітав на свято, мав нагоду скористатися послугою художника та отримати на згадку жартівливий шарж.На заході пролунало багато приємних слів та щирих побажань, а керівництву вручили цінні подарунки та подяки за плідну співпрацю. Очільники «Волинської фондової компанії» пообіцяли, що не зупинятимуться на досягнутому, а трудитимуться над тим, аби рухатися вперед, щоб наступне святкування від ВФК відвідали ще більше професійних працівників, надійних партнерів та задоволених клієнтів.
7

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter