Успішний старт: третя поспіль перемога «Волині». ФОТО

07 Серпня 2018

Текст: Анна МОРАРЬ

Ось уже завершився 3 тур нового футбольного сезону 2018/2019 у Першій лізі України, який приніс чергову перемогу для команди нашого міста.

У підсумку «Волинь» здобула третю перемогу поспіль, знову обігравши суперника із рахунком 0:2.

Перший офіційний матч нового сезону «Волинь» провела на виїзді проти кропивницької «Зірки», яка напередодні вибула з Прем’єр-ліги. До цього у лавах «хрестоносців» відбулись певні кадрові зміни: низка гравців покинула Луцьк, у той же час в команду повернулись Сергій Сімінін, Міха Горопевшек, Дмитро Козьбан, Олексій Зінкевич, котрі вже виступали у біло-червоних футболках, а також до них приєднались Денис Кожанов, Євген Неплях, Іван Цюпа, Ігор Карпенко, Назар Стасишин, Євген Чепурненко, які теж мають немалий досвід виступів за команди ПФЛ й УПЛ.

Не обійшлось без змін у тренерському штабі - новим головним тренером став Андрій Тлумак, який відразу почав будувати власну футбольну модель для атакувальної, агресивної гри. Хоча у Андрія Богдановича до «Волині» не було тренерського досвіду у роботі з дорослою командою, однак у нього є чудове бачення гри і великий досвід як успішного воротаря, які йому надзвичайно допомагають у досяганні поставлених цілей разом з «хрестоносцями».

Отже, перший матч із «Зіркою» завершився для лучан перемогою з рахунком 0:2, незважаючи на те, що останні хвилини довелось догравати у меншості. Перший м’яч у воротах суперника опинився завдяки успішній реалізації одинадцятиметрового Денисом Кожановим, а збільшити перевагу вдалось на 70 хвилині Дмитру Козьбану, який став героєм першого туру чемпіонату за версією ПФЛ.

Наступний матч «Волині» відбувався вдома, тож лучани надзвичайно налаштовані і вмотивовані виходили на рідний стадіон «Авангард» проти «Металіста 1925». Господарі відразу перехопили ініціативу, їхню перевагу на перших хвилинах неможливо було не помітити, однак справжня зав’язка гри відбулась тільки на 33-й хвилині, коли у воротах суперника відзначився Денис Кожанов, пробивши без шансів для голкіпера з лінії штрафного у правий нижній кут. Після цього, як і у харків’ян, так і у «хрестоносців» ще було по кілька моментів, але кульмінацією стала 76 хвилина зустрічі. У вирішальному моменті поєдинку вдруге проявив себе Кожанов, віддавши чудовий пас на словенця Міху Горопевшека - знову переможні 2:0 для «Волині».

Абсолютно передбачувано, що за свою неймовірну працю, прекрасний результат і яскравий футбол Денис Кожанов продовжив хорошу традицію та здобув звання кращого гравця туру ПФЛ.

Свій третій матч «Волинь» грала у Волочиську з місцевим «Агробізнесом» та вже втретє здобула перемогу над суперником із рахунком 0:2. Знову ж таки не обійшлось без Дениса Кожанова. Спершу він віддав хороший розрізний пас, який реалізував Сіаваш Хагназарі, а потім і сам вдало виконав пенальті, збільшивши рахунок.

У чому ж секрет такого стартового успіху? Фарті, неймовірній мотивації, потужній, злагодженій роботі тренера та гравців чи усьому вищесказаному разом? Справді, лише комплекс праці, вмотивованості і удачі дозволяє досягти таких та навіть кращих результатів і вселити віру у серця вболівальників, що команда обов’язково досягне мети - вийде до Прем’єр ліги.

Усі 3 попередні матчі лучани провели доволі сильно, тож команда сміливо може претендувати на переможний для себе і фанатів сезон. Вже зараз можна помітити, що гра «Волині» навесні і сьогодні дуже відрізняється, адже у футболістів з’явилось значно більше можливостей проявити себе, свої вміння і навіть творчість, борючись за перші місця турнірної таблиці, а не виживання. Сподіваємось, що «Волинь» продовжить у тому ж темпі, а поки основна команда луцького футбольного клубу посідає срібне місце у турнірній таблиці, маючи у запасі 9 очок. Її головним конкурентом наразі є СК «Дніпро-1», з яким вона вже дуже скоро зійдеться в неймовірному протистоянні.