«Тут немає Дзідзьо чи Винника, а вас так багато»: як пройшов останній день «Бандерштату». ФОТО

06 Серпня 2018

Фото: Андрій ПЕТРІЩЄВ

Третій день "Бандерштату" порадував гостей фестивалю цікавими гутірками і яскравими виступами українських музикантів.

Серед них - "Мотанка", "Карна", "Жадан і собаки", "Без обмежень", "Друга ріка", "Один в каное" та інші.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «ТАРТАК», «NAVI BAND» ТА БРУТАЛЬНІ ЧЕХИ: ДРУГИЙ ДЕНЬ «БАНДЕРШТАТУ»

Вдень "бандерштатівці" рятувалися від спеки у водах Стиру або на березі річки, де проходили гутірки. Саме там виступили Володимир Парасюк, Софія Анжелюк із проекту Ukraїner, журналістка Ольга Юркова, письменник Іван Байдак, політик і бізнесмен Олександр Шевченко. А справжній аншлаг зібрав поет і музикант Сергій Жадан, який зачитував свої вірші.

А дещо пізніше він запалював на Головній сцені із своїм музичним проектом "Жадан і собаки". Під час виступу почався дощ і з'явилася веселка, що додало неймовірної атмосферності.


Його естафету підхопив Сергій Танчинець із гуртом "Без обмежень". Хлопці вже неодноразово виступали в Луцьку, але все одно їх виступ прийняли дуже тепло і хором співали усім відому "Бо без неї ніяк".
Найбільше чекали на хедлайнерів третього дня - "Другу ріку". І Валерій Харчишин і К не підвели. Вони заспівали пісні з нового альбому "Піраміда" і на біс порадували такими старими хітами як "Так мало тут тебе" і "Три хвилини".

"Тут немає Дзідзьо чи Винника, а вас так багато. Ви круті!", - жартував зі сцени Валерій.


Опісля меломани перебазувалися до Тихої сцени. Тут виступив гурт "Мері" із Винником (не Олегом, а Віктором) та ніжні "Один в каное".

До слова, фестиваль пропагує ідеї здорового способу життя. Тож багатотисячна публіка відривалася без впливу алкоголю.

Нагадаємо, невід’ємною складовою «Бандерштату» стали масові флешмоби за участі гостей фестивалю. Цього року відвідувачі з допомогою ліхтариків сформували слово «Free».

ЧИТАТИ ТАКОЖ: НА «БАНДЕРШТАТІ» ВЛАШТУВАЛИ ПАТРІОТИЧНИЙ ФЛЕШМОБ: ВРАЖАЮЧЕ ВІДЕО З ВИСОТИ

4

Читати ще

Додати новий коментар