Танцівниця ризикнула здоров'ям, аби встигнути на потяг

06 Травня 2018

Артистка балету MONATIK Аліна Лаговська, яка відкривала танцями барну стійку в «Ring cafe», застрибнула на потяг, який вже розпочав рух, адже дівчину не впустили в найближчий вагон, а добігти до свого вона не встигла.

Танцівниці довелося вислухати претензії від провідників та навіть начальниці потяга. Про свою пригоду Аліна Лаговська розповіла в соцмережі Instagram.

«Приблизно в такому вигляді спізнювалася на потяг Луцьк-Київ. За хвилину до відправлення провідниця не пустила мене в восьмий вагон, змусивши бігти по вулиці до свого першого під приводом: «У тебе не квиток, а бланк замовлення» - (камон, ми в 21с столітті, роздруковувати квиток в кілометровій черзі, таке ще є ? я з покоління Z і купувала квиток за пів години до відправлення, я не знаю як це). Не показавши в який бік бігти, мене відправляють до першого вагону. Я біжу-біжу і бачу, як рушає поїзд, і не думаючи НІ секунди, чіпляюся за перший ліпший вагон. Стукаю в двері. Повертаюсь до перону і кричу інкогніто з ліхтариком: «Зупиніть потяг!». Благо, провідниця почула мене і зірвала стоп-кран. Щаслива я почула не радість і вітання, а дикий істеричний крик: «Ти в своєму розумі? Хочеш померти? Про мого сина подумала? Хто потім його виховувати буде? »З подивом і щастям почимчикувала до свого першого вагону, пройшла повз провідницю, яка не пустила, і на всі розпитування лише грюкнула дверима. Прийшовши до свого вагона, я почула «Вас чекає начальник поїзда». Ну ок. Я теж рада, що дісталася до вас, друзі. Строга пані-начальниця в іншому кінці поїзда розповіла мені історію про чоловіка, який теж запізнився на потяг, бо пішов за пиріжком і також зачепився за нього. І йому відірвало ноги. «Дівчинка, ти в своєму розумі? Ти могла втратити життя »- суворо сказала мені вона. - А ви в своєму розумі? Ви могли пустити мене в поїзд і дати дійти до свого вагона. Кожен другий забігає на поїзд в останній момент. А ти що, Аліна, йди роздруковувати квиток на найближчій станції і подумай над своєю поведінкою», — розповіла дівчина в дописі.

0

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter