Луцька дизайнерка і коуч показала знімки з яскравої фотосесії

13 Червня 2018

Луцька дизайнерка і бізнес-тренерка Наталка Ісаєва показала змінки з яскравої фотосесії. Зафіксувала красиві поєднання у червоно-зелених кольорах Ольга Шевчук.

Наталя переконана, що кожному потрібно черпати красу та силу із внутрішніх ресурсів, шукати натхнення всередині нас. Нові світлини лучанка опубліковала у соцмережі Фейсбук.

Не шукай визнання зовні. Вигуки схвалення, захоплення і похвал, найгучніші оплески світу ніколи не зможуть задовольнити найглибші прагнення твого серця. Це може бути тільки тимчасово і умовно, ти вичерпаєш себе, намагаючись зберегти визнання людей.

Твій світ ніколи не прийде ззовні, друже; він буде тільки «в», всередині. У твоїй звичаєвості лежить велика сила. Ти незвичайний до глибини душі, особливо специфічний, тому що ти не розділений з самим життям, з силою, що рухає океанами і планетами на їх орбітах. Чи не порівнюй себе, не намагайся бути схожим на кого-небудь ще. Не вийде.

Ти - унікальна квітка, незвичайна навіть в розпалі своїх печалей, сумнівів, болю і туги за домівкою. Ти - абсолютний аналог, незрівнянний вираз Того, що ніколи не може бути виражено. Ти ніколи не зможеш бути іншою квіткою, і в цьому полягає твоє велич, твоя коштовність.

Чи не змінювався, Всесвіт ніжно плекає тебе таким, який ти є”, - йдеться у дописі
2

Читати ще

Коментарі

коля

банально,квітка і босоніжки не мають контрасту на фоні плаття.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter