Луцький депутат здивував екстравагантним рожевим костюмом

05 липня 2017

Миколу Дендіберіна називають найекстравагантнішим депутатом Луцької міської ради. Він знаний модник, якому подобається одягатися яскраво та привертати до себе увагу.

На сесії Луцькради, що відбулася цього понеділка, депутат з’явився у костюмі насиченого рожевого кольору. Сміливий образ політик доповнив класичною білою сорочкою та малиновою краваткою на кілька тонів темнішою за піджак.

«У мене є лише один чорний костюм, і одягаю його нечасто. Люблю щось яскраве, більш оригінальне. Але одягаю костюми лише на сесію міськради, так мені ніколи», – якось зізнався Микола Дендіберін в інтерв’ю для «Таблоїда Волині».

Читайте також: Найекстравагантніший луцький депутат розповів про футбол та свій яскравий гардероб

+1
+12
-1

Коментарі

Хоча він наш,але що зробиш,коли вроджений маразматик.І такі в нас бувають.

Він не гей і не маразматик...досить неординарна людина...наприклад...його неординарність в тому,що він власними силами і власним коштом впорядкував двір на Київському майдані біля будинку в якому жив і перетворив його в шикарний спортивний майданчик...ще задовго як став депутатом...на таких людях тримається світ...Жити треба на яскравому боці .

сесіійна зала і подіум - "это две большие разницы"

сесійна зала і подіум - "две большие разницы"...

порада для журналістів: слідкуйте за роботою обранців, а не за одягом, буде більше толку

А все,що написано Оленою, підтверджую, можетте заглянути у двір Київського майдану

Він за це скільки бабла відгріб, гроші з бюджету бере на нормальний ремонт чи тренажери, чи впорядкування майданчиків. А сам все власними силами.
А ви ось думаєте - який він молодець!
Все за гроші.
Краще б дійсно за ці гроші бюджетні сучасно облагородив майданчики, а не старі колеса фарбував би та пісочниці зі старих досок збивав. А тенісні столи що на Київський - ще з кінця 80х стоять, я маленькою була памятаю. Діндіберіна ще там ї не було з початку 1982-83 як той будинок будувався. І качелі були. Зараз ті ж качелі тільки вже старі, полагоджені і пофарюовані (а по паперам вже напевно рази три нові ставив).
А син його ні з ким з двора не дружив, тепер в Іспанії живе. І Діндіберін не був ніколи заможною людиною. Звідки гроші?!

Йому личить , що б ви там не придумували , має право на самовираження

Як на мене , то клоун ще той. Куди, куди, але не на роботу в такому прикиді

Додати новий коментар