Луцький безхатько здобув популярність в Інтернеті завдяки запальним танцям

15 жовтня 2017

Полька, контемп, джаз-фанк, хіп-хоп, стрип-денс – яких тільки елементів танцю  не використовує знаний луцький безхатько, відомий своїми запальними виступами на публіці.

Через колоритну зовнішність і мову танцівникові з м. Ківерці дали прізвисько «Афро Вася»,  він же частенько називає себе Василем Ярославовичем Ковальчуком.

«Афро Вася» –  незмінний гість найрізноманітніших святкувань, весіль, фестивалів та концертів у Луцьку. Його відверті та енергійні танці одразу настільки сподобалися публіці, що він швидко став місцевою знаменитістю.

Луцькі блогери навперебій намагаються зняти танцівника у своїх відео, адже ролики із «Афро Васею» у головній ролі іноді набирають більше переглядів, аніж виступи зірок, під час яких Вася «запалює».

І доки мережу «підриває» нове відео танцювального марафону «Афро Васі» біля Варшавського ринку, «Таблоїд Волині» пропонує переглянути найбільш рейтингові танцювальні ролики місцевої знаменитості.

 

 

 

 

 

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу tabloyid@gmail.com.

+1
+2
-1

Коментарі

Рівень журналістики - дно. Робити новини з психічно хворого? Таблоїд перевершив сам себе.

Позитиффф! Такі люди роблять життя веселішим ^_^

Ви вважаєте , що це комусь цікаво, може, смішно, це підніме рейтинг сайту? А не логічніше було б допомогти людині - речами, лікуванням... Дожилися ((( про що тут писати, ви проведіть журналістське рослідування і з'ясуйте, чому він безхатько, а не радієте . Сором!!!!!!!!!!!

і хто ж то видумав що той цілий Вася -безхатько ? звичайний пальчівський циганчук... і оляг він має і їсти він має. але тож така порода -ходити просити.робити з себе клоуна...

Він ще розважає в електричках. + гроші збирає

Я, як хореограф, хочу зауважити, що цей Вася має талант. І шкода, що вчасно не виявили в ньому його батьки. Бо він реально міг би стати артистом.
Але, порода циганська -це танці і пісні

Вася родом з С Пальче, частенько його бачу в автобусі, якщо він є, то поїздка не забуваєма

Ніякий він не "базхатько",йому в кайф так))

Вася крутий, не безхатько, пальчанський талант)

Знаю Васю років 20 сам він з села Пальче має і одяг і гроші на хавку і не бомж він ніякий просто клоун він по життю любить увагу

Додати новий коментар