Лучанка з унікальним голосом розповіла, коли почала так співати

14 Листопада 2017
14-річна Ліза Яковенко із Луцька приголомшила глядачів та суддів шоу «Голос. Діти» найнижчим дитячим голосом за всю історію проекту.

«Я люблю фірму, я люблю світового рівня музику, я люблю співати рок. У мене різний репертуар. Я пишу музику. Мій голос такий з 11 років, відбулася мутація. І перша пісня, яку я заспівала після того, як різко впав голос і перестала співати високі ноти, була «Skyfall» ADELE», - розповіла Ліза після того, як повернула до себе усі крісла суддів проекту.Тоді ж, у 6 класі, дівчина вигадала собі псевдонім Eliza Beth Dawson. Ліза сміється, що тоді вона була романтиком.

«Я хотіла потрапити до Наталії Могилевської, і потрапила туди, куди хотіла. Я щаслива. Дивилася попередні сезони, і репертуар, який вони підбирала дітям, мені дуже близький. Монатік мені теж дуже подобається, але трішки не мій стиль. А з «Время и стекло» я просто не хотіла експериментувати».

Кожен вихід на сцену для дівчини – боротьба із самою собою, адже намагається максимально віддати людям усі емоції. Вона називає свій голос «потойбічним», а в коментарях до відео її звучання часто порівнюють із вокалом британської співачки Таніти Тікарам.Ліза багато імпровізує, віддає і насолоджується музикою, яка її оточує. А знову послухати її незвичний вокал можна буде уже у наступних етапах шоу «Голос. Діти».


0

Читати ще

Коментарі

***

я одна не відчуваю захвату

Марта

Вибачте, не можу зрозуміти,

Додати новий коментар