Фізкультурниця, плавчиня і красуня: що відомо про нову «Міс Принцесу України»

13 Листопада 2017
Як ми уже повідомляли, гран-прі конкурсу краси «Міс Принцеса України» та можливість представляти Україну на всесвітньому конкурсі «Міс принцеса» отримала красуня Тетяна Симонович. Окрім того, дівчині дістався грошовий приз в розмірі 50 тисяч грн.

За інформацією, розміщеною на сайті конкурсу, переможниці 22 роки і вона з Рівного, але проживає і навчається в Луцьку вже понад 6 років.

З дитинства старалась бути різносторонньою дитиною, тому займалась танцями (недовго), живописом, і відвідувала басейн, де здобула багато перемог та досягнень. Певний час захоплювалась фотографією, але зараз Тетяна надає перевагу бути в кадрі."На цей час шукаю себе, але вже близько до цього рішення - чим буду займатись по життю. На цю мить мрію, як кожна дівчинка, стати Міс Принцесою України, тому всі свої сили та емоції по максимуму вкладаю в конкурс. Навчаюсь в Східноєвропейському національному університеті на спеціальності "Фізичне виховання", в майбутньому планую мати свою групу та навчати плавати, але лише після того, як здійсню свої плани і цілі. Щодо того, що я люблю: люблю посміхатися, для мене посмішка - спосіб вираження. Люблю тварин. Взагалі я людина дуже щира, з почуттям гумору, і завжди відкрита до спілкування, хоча іноді буваю дуже скромна", - розповіла про себе дівчина.
Нагадаємо, конкурс відбувся 11 листопада.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ​Гімн України, танці Руслани та 22 красуні: як у Луцьку обирали «Міс Принцесу України»0

Читати ще

Додати новий коментар