BLOG на нічку: «Кожен, хто ниє, що жизнь - боль, заскочте на 20 хвилин у те місце, де була я»

03 Липня 2018

Сьогодні у «BLOG на нічку» роздуми редакторки «Таблоїда Волині» Ольги Магас після того, як вона побувала в онкогематологічному відділенні дитячої лікарні.

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронку: [email protected].

***

А давайте запустимо Щасливу Десятку!

Нещодавно побувала в онкогематологічному відділенні дитячої лікарні. Треба було записати коротенькі відомості про діток і пофотографувати їх.

Вони всі без волоссячка, але з такими гарними очиськами! Вони дуже крихітні і виснажені, але такі сильні!

«Дай мені вовчика!», – каже маленький Стасик. Він настільки класний, і, розмовляючи з його мамою, розумію чому. Бо такою любов’ю, таким захопленням власною дитиною і турботою про неї, може похвастатись далеко не кожна мама. Спілкуєшся з нею, і бачиш в очах таку ніжність, що аж мурашки по шкірі…

Маленька Олеся акуратно робить сукню для ляльки з серветки. Дуже зосереджена і серйозна. А ще – неймовірно гарна!

Кожен малесенький пацієнт – то окрема історія про силу і мужність. То казка про боротьбу відважних принців та принцес зі злими драконами, де в кінці обов’язково має бути хеппі енд.

Але… Під час останнього візиту дізналась, що один з пацієнтів пішов. Пішов назавжди у якусь іншу казку, де стовідсотково буде щасливим і здоровим…

Коли виходила з однієї з палат, краєм ока помітила, як мама присіла біля ліжка, на якому спав маленький син. Взяла його за руку, поцілувала… Лікарі ставлять дуже невтішні прогнози, але…

Але завжди є місце для чуда. Мабуть, ніде більш не вірять в нього так, як у таких стінах. Мабуть, жоден храм не чув щиріших молитв, ніж ці кімнатки. Мабуть, ніде так не потребують підтримки, як тут.

Я сиділа на лавці перед лікарнею і ревіла. Додому йти не могла. Знаєте, що найстрашніше? Що у більшості випадків про онкологію в діток дізнаються випадково. Хвороба обирає жертв за якимось дивним своїм планом. І ти не знаєш, на кого впаде її вибір. То як настільна гра – ніколи не знаєш, скільки крапочок випаде на кубику і чи не зупиниться він на твоїй клітинці…

Пропоную запустити Щасливу Десятку! 10 гривень. То фігня, погодьтеся. У мене в друзях майже 2000 людей. Хай половина чи третина з вас виділить 10 гривень. Для однієї людини це дрібниця, а для багатьох це може стати рятівною соломинкою.

Просто 10 гривень…

І, до речі, кожен, хто починає нити, що жизнь - боль, він чи вона мене зрадили, де взяти гроші на сукню, о богі в мене зайвих 2 кг, я ненавиджу свою роботу – виділіть 20 хвилин. Заскочте на 20 хвилин в те місце, де була я. Може, трохи очі відкриєте, а заодно і душу… Бо є проблеми, а є пил…

Обніміть своїх рідних, поцілуйте їх, помрійте і подякуйте Богу чи Всесвіту за те, що у вас є.

Ну і підтримайте Щасливу Десятку! ))))))

Благодійний фонд «СТОПРАК»
поточний рахунок 26006055501466,
МФО – 303440.
КБ ПАТ «ПРИВАТБАНК».
ЄДРПОУ 37537784

Обов’язково вказуйте ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ та ВІД КОГО («Благодійна допомога від Іванова І.І.») (для того, щоб Фонд міг прозвітуватись за використання коштів).

Якщо ви перераховуєте кошти ЧЕРЕЗ ТЕРМІНАЛ Приватбанку, в Меню обирайте опцію «Внесення виручки»

4

Читати ще

Коментарі

В

кожного своє життя, єдине і неповторне, з своїм болем, радощами, проблемами і бідами. І тицяти, що от мовляв, твої проблеми дурня,бо комусь набагато гірше чи в когось трагедія, як мінімум не коректно, а по максимуму - дебілізм.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter