ЗаКаЗуХа: 23 березня

23 Березня 2015
Cпілка cценаристів Голлівуду вітає з першим, післяювілейним Днем Народження, Героя України - Француза! Анатолія Йосиповича Француза. Ми тут, у Голлівуді, вже більш як 10 років не можемо прийти до тями після перегляду телесеріалу «Європейський конвой» на телеканалі Інтер!

Хто він? Хто автор такого динамічного сюжету, який зумів так прописати харАктерного головного героя? Виявилось: автор – життя! А головний герой цілком собі реальна людина – Ви, пане Анатолію! Як розповіли нам Ваші колишні колеги з Волинської ОДА, Ви, практично самотужки, знешкодили міжнародну терористичну групу і звільнили заручницю. Коротше. Нині Голлівуд потребує нових героїв. Брюс Вілліс зі своїми «горішками» вже у печінках, Стівен Сігал зі своїм айкідо десь там само. Публіка і час вимагають нових героїв!

Отож, пропонуємо Вам одразу кілька сценаріїв. «Великий переполох у малих Печихвостах», «Титанік 15-А», «Прокурор. Джанго звільнений» і новий погляд на відому трилогію: «Хоббіт. Несподіване призначення», «Хоббіт. Пустка Пустовіта», «Хоббіт. Битва з активістами». Фільми зніматимуться на Волині, звісно ж, Ви у головній ролі. Дивіться та обирайте.

Ще раз вітаємо Вас з днем народження! Здоров’я Вам, добра, злагоди зі світом і з собою. Нехай життя дарує побільше приємних моментів і якомога менше підстав для геройства! Для останнього волинського губернатора-Героя, який знімався у кіно, «Кіно» - Останній геройДовідка "Таблоїда Волині":

У 2003 році український режисер Андрій Бенкендорф зняв гостросюжетний фільм «Європейський конвой». В його основі - реальна історія затримання у 2002 році міжнародної банди злочинців. Вони пограбували німецький банк і, взявши заручників, у супроводі поліцейських машин з Німеччини і Польщі доїхали безперешкодно на територію України. У затриманні їх безпосередню участь брав тодішній начальник УМВС Рівненщини Анатолій Француз. Після цього випадку його нагородили званням Герой України. Фільм "Європейський конвой" знімали, зокрема, і в Луцьку. Так в обласному центрі Волині зняли сцени погоні. Роль мужнього міліціонера-генерала, який не злякався злочинців, а вийшов до них на переговори (натяк на Анатолія Француза) у фільмі виконав Леонід Куравльов.

0

Читати ще

Додати новий коментар