ЗаКаЗуХа: 15 квітня

15 Квітня 2015
15 квітня 22-річчя відсвяткує талановитий футболіст, креативний півзахисник, технічний гравець, румунський легіонер «Волині» Флорентін Матей! Зі святом його вітає ВВК! Флорентіне, не хвилюйся! Це не той ВВК, про якого ти подумав. Це - Вболівальники Волині Консолідовані.
У «Волині» за довгий час грали різні футболісти. Були й «куплені за мішок картоплі», виходили на поле й «ідіоти, у яких проблема з мізками», і «найкращий у світі воротар» Ндойє, і «важка людина Пічкур – не п’є ж, не курить». Були навіть «готові стати вампіром, «чути» запах крові, а виходили на поле – Му-Му!»

Ми знаємо, що тренерські методи у команді не завжди відповідають європейським стандартам: можуть і «на шматки різати», і «кувалдою виховувати». Можуть «скасувати харчування, щоб гравці були злішими, бо у футбол грають голодні, злі і кмітливі». А часом до гравців кричиш: «Петя, Петя! - він не чує. А тільки рявкнеш: "Виродок, я тебе приб'ю!" - чує і одразу ж починає заводитися на полі».

У «Волині» переглядають «все, що бігає і не має проблем з координацією. Все одно, буде це – албанець, неандерталець, поляк, румун чи українець». І «бігали» у нас без проблем з координацією Олег Лужний, Анатолій Тимощук, Марко Девич, Василь Сачко, Євген Хачеріді, Папа Гуйє і багато-багато інших достойних Футболістів!

Бажаємо й тобі, Флорентіне, уникати травм, слухати поради тренера, робити правильні висновки, виходити на новий рівень майстерності та показувати максимум своїх можливостей спочатку у Луцьку на «Авангарді», а у перспективі – в Барселоні на «Ноу Камп». А чому би й ні?
Хороший настрій нехай підтримає музика від земляків - Тудора Іонеску та Дана Денеса.


0

Читати ще

Додати новий коментар